Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 189 937
E-mail:
kamil.rebman@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Rebman
509 189 937
kamil.rebman@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół ul. Przemyka 5
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 12 24 110:14
2. KTS III Kozienice 12 21 87:60
3. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 19 92:50
4. TG SOKÓŁ Brwinów 12 16 85:51
5. ULKS II Kazanów 12 16 76:54
6. LUKS Kowala 12 14 74:64
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 13 70:78
8. AKADEMIA Warszawa 12 10 65:73
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 9 64:84
10. MKS POGOŃ Siedlce 12 7 54:79
11. KS LIMA II Pruszków 12 5 46:89
12. ULKS TENIS Węgrów 12 2 45:92
13. SKS 40 II Warszawa 12 0 23:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
07004 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 9 16 27:48
07007 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 8 17 24:50
07010 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 4 5 12:15
07003 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 1 17 3:51
07017 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 0 0 0:0
07021 Adam Zbierada Polska 29.01.2007 0 0 0:0
07014 Mateusz Domań Polska 23.04.2006 0 0 0:0
07015 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07013 Martyna Domań Polska 09.08.2009 0 0 0:0
07014 Andrzej Szelejewski Polska 06.05.2010 0 0 0:0
07016 Aleksandra Krajewska Polska 21.02.2006 0 0 0:0
07012 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 0 0:0
10338 Szymon Rybarczyk Polska 30.11.-0001 0 0 0:0
10335 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 0 0 0:0
07002 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
07006 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
07008 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 0 18 0:54
07011 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 7 0:21
07009 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 0 0:0
07018 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
07005 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
07022 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 0 0:0
Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
002
4LMB 1
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
011
4LMB 2
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
013
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
024
4LMB 4
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-11-14
g. 12:00
036
4LMB 6
SKS 40 II Warszawa ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
4LMB 7
KS LIMA II Pruszków SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
047
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 13:30
050
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
4LMB 10
SKS 40 II Warszawa AKADEMIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
4LMB 11
MKS POGOŃ Siedlce SKS 40 II Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
069
4LMB 12
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2021-06-06
g. 16:00
076
4LMB 13
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły