Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. W. Moczydłowskiego 2, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 9 18 83:11
2. KTS III Kozienice 10 17 71:50
3. ULKS II Kazanów 9 14 65:34
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9 13 68:41
5. TG SOKÓŁ Brwinów 9 12 62:40
6. LUKS Kowala 10 12 60:50
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9 10 55:56
8. AKADEMIA Warszawa 9 8 50:54
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 9 6 44:63
10. KS LIMA II Pruszków 9 5 40:64
11. MKS POGOŃ Siedlce 10 3 35:78
12. ULKS TENIS Węgrów 9 2 32:68
13. SKS 40 II Warszawa 9 0 20:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04503 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 14 7 42:21
04499 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 11 2 33:6
04497 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 10 7 30:21
04498 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 9 4 27:12
04502 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 7 9 21:27
04500 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 2 0:6
04501 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 13:30
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ Brwinów AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 13:30
017
4LMB 3
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
020
4LMB 4
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 10:0 Szczegóły
2020-11-08
g. 13:30
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 14:30
033
4LMB 6
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 13:30
039
4LMB 7
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 13:30
050
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-01-16
g. 15:00
059
4LMB 10
ULKS II Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 13:30
061
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
072
4LMB 12
KTS III Kozienice TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły