Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 197 220
E-mail:
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. W. Moczydłowskiego 2, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Piegat
510 197 220
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 12 24 110:14
2. KTS III Kozienice 12 21 87:60
3. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 19 92:50
4. TG SOKÓŁ Brwinów 12 16 85:51
5. ULKS II Kazanów 12 16 76:54
6. LUKS Kowala 12 14 74:64
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 13 70:78
8. AKADEMIA Warszawa 12 10 65:73
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 9 64:84
10. MKS POGOŃ Siedlce 12 7 54:79
11. KS LIMA II Pruszków 12 5 46:89
12. ULKS TENIS Węgrów 12 2 45:92
13. SKS 40 II Warszawa 12 0 23:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04499 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 17 3 51:9
04503 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 17 11 51:33
04497 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 14 9 42:27
04498 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 12 6 36:18
04502 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 8 11 24:33
04500 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 2 0:6
04501 Piotr Mucha Polska 08.07.2000 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 13:30
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ Brwinów AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 13:30
017
4LMB 3
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
020
4LMB 4
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 10:0 Szczegóły
2020-11-08
g. 13:30
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-10-24
g. 14:30
033
4LMB 6
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 13:30
039
4LMB 7
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
046
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 0:10 Szczegóły
2020-12-06
g. 13:30
050
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-03-13
g. 14:30
059
4LMB 10
ULKS II Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 13:30
061
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA II Pruszków 8:2 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
072
4LMB 12
KTS III Kozienice TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły