Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MKS POGOŃ Siedlce
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
508 595 957
E-mail:
pogon_siedlce@pro.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Prusa 6, Siedlce
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Sylwester Dąbrowski
508 595 957
pogon_siedlce@pro.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Prusa 12, Siedlce
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 12 24 110:14
2. KTS III Kozienice 12 21 87:60
3. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 19 92:50
4. TG SOKÓŁ Brwinów 12 16 85:51
5. ULKS II Kazanów 12 16 76:54
6. LUKS Kowala 12 14 74:64
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 13 70:78
8. AKADEMIA Warszawa 12 10 65:73
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 9 64:84
10. MKS POGOŃ Siedlce 12 7 54:79
11. KS LIMA II Pruszków 12 5 46:89
12. ULKS TENIS Węgrów 12 2 45:92
13. SKS 40 II Warszawa 12 0 23:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06160 Leszek Gil Polska 03.06.1971 14 4 42:12
06168 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 10 8 30:24
06161 Marzena Woźniak Polska 07.01.1990 8 11 24:33
10825 Wiesław Wiśniewski Polska 29.08.1974 5 0 15:0
06152 Dominik Rojek Polska 20.09.2005 2 17 6:51
06153 Filip Rudnicki Polska 24.11.2005 1 11 3:33
09422 Jerzy Głuchowski Polska 09.11.1950 1 1 3:3
06149 Dawid Jaczewski Polska 05.03.2011 0 0 0:0
06154 Mateusz Zdoliński Polska 02.02.2006 0 8 0:24
06150 Anna Pacelt Polska 05.06.2007 0 8 0:24
06151 Radosław Bojar Polska 14.02.2007 0 0 0:0
06162 Michał Grzybowski Polska 13.07.1983 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 15:00
005
4LMB 1
KTS III Kozienice MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2020-10-04
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
018
4LMB 3
AKADEMIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 8:3 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
030
4LMB 5
MKS POGOŃ Siedlce UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
031
4LMB 6
ULKS Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
041
4LMB 7
MKS POGOŃ Siedlce UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
044
4LMB 8
LUKS Kowala MKS POGOŃ Siedlce 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
052
4LMB 9
MKS POGOŃ Siedlce MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ Siedlce 2:8 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
063
4LMB 11
MKS POGOŃ Siedlce SKS 40 II Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-11-11
g. 13:30
070
4LMB 12
ULKS II Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
074
4LMB 13
MKS POGOŃ Siedlce KS LIMA II Pruszków 9:1 Szczegóły