Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS LIMA II Pruszków
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
661 483 983
E-mail:
kslimapruszkow@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Ul. Gomulickiego 2, Pruszków
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Komenderek
661 483 983
kslimapruszkow@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 9 18 83:11
2. KTS III Kozienice 10 17 71:50
3. ULKS II Kazanów 9 14 65:34
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9 13 68:41
5. TG SOKÓŁ Brwinów 9 12 62:40
6. LUKS Kowala 10 12 60:50
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9 10 55:56
8. AKADEMIA Warszawa 9 8 50:54
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 9 6 44:63
10. KS LIMA II Pruszków 9 5 40:64
11. MKS POGOŃ Siedlce 10 3 35:78
12. ULKS TENIS Węgrów 9 2 32:68
13. SKS 40 II Warszawa 9 0 20:76

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08590 Tomasz Kaszlewicz Polska 19.12.1993 14 7 39:21
08593 Piotr Strójwąs Polska 29.06.1989 11 11 32:33
08584 Marcin Kacperczyk Polska 18.07.1980 8 14 22:41
08595 Reinhold Utri Polska 27.02.1967 2 1 6:3
Paweł Niedziałkowski Polska 02.10.1990 1 12 3:34
08591 Krystian Kowalczyk Polska 02.01.1980 0 3 0:8
08585 Jakub Lubiejewski Polska 27.12.1984 0 2 0:6
08584 Marcin Komendarek Polska 07.09.1981 0 0 0:0
08587 Jakub Dudziński Polska 07.02.1996 0 0 0:0
08586 Marian Balak Polska 02.08.1970 0 0 0:0
08588 Jonah Jerome Polska 18.07.1966 0 0 0:0
08592 Mateusz Niedzielski Polska 03.08.1991 0 0 0:0
08594 Damian Świerczek Polska 21.09.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 11:00
004
4LMB 1
KS LIMA II Pruszków UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 3:8 Szczegóły
2020-10-04
g. 16:00
009
4LMB 2
ULKS Kazanów KS LIMA II Pruszków 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
015
4LMB 3
KS LIMA II Pruszków UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
022
4LMB 4
LUKS Kowala KS LIMA II Pruszków 8:4 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
026
4LMB 5
KS LIMA II Pruszków MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-12-12
g. 11:00
035
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KS LIMA II Pruszków 6:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
037
4LMB 7
KS LIMA II Pruszków SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS II Kazanów KS LIMA II Pruszków 8:2 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
4LMB 10
KS LIMA II Pruszków KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2021-01-10
g. 13:30
061
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2021-01-16
g. 11:00
071
4LMB 12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA Warszawa -:- Szczegóły
2021-02-07
g. 11:00
074
4LMB 13
MKS POGOŃ Siedlce KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły