Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
AKADEMIA Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
601 368 011
E-mail:
Kontakt.mlewandowski@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Maciej Lewandowski
601 368 011
Kontakt.mlewandowski@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 12 24 110:14
2. KTS III Kozienice 12 21 87:60
3. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 19 92:50
4. TG SOKÓŁ Brwinów 12 16 85:51
5. ULKS II Kazanów 12 16 76:54
6. LUKS Kowala 12 14 74:64
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 13 70:78
8. AKADEMIA Warszawa 12 10 65:73
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 9 64:84
10. MKS POGOŃ Siedlce 12 7 54:79
11. KS LIMA II Pruszków 12 5 46:89
12. ULKS TENIS Węgrów 12 2 45:92
13. SKS 40 II Warszawa 12 0 23:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06023 Raghuveer Tandon Polska 18.01.2000 25 5 73:15
06025 Karol Wojtasik Polska 01.05.1997 17 9 50:27
06022 Krystian Spilaszek Polska 23.11.1982 8 13 24:38
06021 Maciej Lewandowski Polska 17.01.1972 4 10 12:30
06020 Tomasz Gryziak Polska 18.04.1973 3 10 9:30
06024 Bartłomiej Truszewski Polska 05.08.1975 0 2 0:6
06019 Piotr Gradek Polska 08.04.1974 0 8 0:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-09-27
g. 13:30
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ Brwinów AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
018
4LMB 3
AKADEMIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 8:3 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
019
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria AKADEMIA Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
029
4LMB 5
AKADEMIA Warszawa ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-12-05
g. 11:00
032
4LMB 6
UKS LUPUS KABATY II Warszawa AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-12-13
g. 16:00
040
4LMB 7
AKADEMIA Warszawa LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
045
4LMB 8
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
051
4LMB 9
AKADEMIA Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
058
4LMB 10
SKS 40 II Warszawa AKADEMIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-02-21
g. 11:00
062
4LMB 11
AKADEMIA Warszawa ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
071
4LMB 12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
4LMB 13
AKADEMIA Warszawa KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły