Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS III Kozienice
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS ul. Głowaczowska 48,
26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 12 24 110:14
2. KTS III Kozienice 12 21 87:60
3. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 19 92:50
4. TG SOKÓŁ Brwinów 12 16 85:51
5. ULKS II Kazanów 12 16 76:54
6. LUKS Kowala 12 14 74:64
7. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 13 70:78
8. AKADEMIA Warszawa 12 10 65:73
9. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 9 64:84
10. MKS POGOŃ Siedlce 12 7 54:79
11. KS LIMA II Pruszków 12 5 46:89
12. ULKS TENIS Węgrów 12 2 45:92
13. SKS 40 II Warszawa 12 0 23:103

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05326 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 20 11 58:33
05324 Michał Bartoszuk Polska 03.05.1994 17 5 51:15
05329 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 16 12 48:34
05330 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 14 8 42:24
05336 Mateusz Sroczyński Polska 22.07.1996 6 3 18:9
05327 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 1 6 3:17
05334 Artur Moroz Polska 20.06.1963 0 0 0:0
05338 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 0 0 0:0
05339 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 0 0 0:0
05341 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 0 0 0:0
05325 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
05331 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
05340 Mieczysław Ząbek Polska 06.06.1962 0 0 0:0
05335 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 2 0:6
05333 Marcin Molga Polska 12.01.1976 0 2 0:6
05337 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
05328 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
05332 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
05342 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
05343 Marcin Grzyb Polska 25.09.1988 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-11-14
g. 15:00
005
4LMB 1
KTS III Kozienice MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
008
4LMB 2
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
016
4LMB 3
KTS III Kozienice ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
021
4LMB 4
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
027
4LMB 5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 8:3 Szczegóły
2020-11-11
g. 11:00
034
4LMB 6
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
038
4LMB 7
KTS III Kozienice ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
047
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2020-12-27
g. 18:00
049
4LMB 9
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
060
4LMB 10
KS LIMA II Pruszków KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
072
4LMB 12
KTS III Kozienice TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2021-06-13
g. 11:00
073
4LMB 13
AKADEMIA Warszawa KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły