Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
m.kusinski71@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa: ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
m.kusinski71@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sitarskich 4, 05-830 Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IKS KUŹNIA Stare Babice 5 10 41:20
2. VIS Wiskitki 5 9 40:15
3. GKS FALA Nowy Duninów 4 8 35:5
4. KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 5 8 37:24
5. MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 4 5 31:16
6. UKS II Sanniki 4 4 22:19
7. TRANSLUK SRS IV Łomna 5 2 20:35
8. TĘCZA III Budki Piaseckie 4 0 6:34
9. MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin 5 0 14:42
10. UKS GROT Mała Wieś 5 0 8:44

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Sławomir Mikołajewicz Polska 29.05.1987 8 2 24:6
Wojciech Boksa Polska 14.06.1987 7 3 21:9
Marcin Borucki Polska 04.02.1980 4 3 12:9
Mateusz Leźnicki Polska 06.07.1988 4 1 12:3
Piotr Witkowski Polska 30.01.1966 2 2 6:6
Krzysztof Kubkowski Polska 27.03.1976 1 2 3:6
Marcin Spurek Polska 01.11.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
5LMA 1
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn VIS Wiskitki 7:7 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
010
5LMA 2
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
012
5LMA 3
MUKS BEINTERACTICVE III Gąbin MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
019
5LMA 4
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
023
5LMA 5
IKS KUŹNIA Stare Babice MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
5LMA 6
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 14:30
034
5LMA 7
TRANSLUK SRS IV Łomna MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
5LMA 8
MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn KS ZJEDNOCZENI Bulkowo -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów MUKS START SPALONA MLECZARNIA II Nadarzyn -:- Szczegóły