Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 440 035
E-mail:
ukspmtenisstolowy@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Sala sportowa (PKiN) Plac Defilad 1,
00-901 Warszawa (wejście od ul. Emilii Plater)
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Patryk Turek
502 440 035
ukspmtenisstolowy@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Marcel Bala Polska 09.08.2003 5 2 15:6
Miłosz Bala Polska 17.10.2006 5 0 15:0
Wiktor Dźwigałowski Polska 05.01.2006 3 7 9:21
Mikołaj Zdankiewicz-Gryzik Polska 02.12.2005 3 5 9:15
Michał Adamkiewicz Polska 11.10.2003 3 1 9:3
Mikołaj Grunwald Polska 03.06.2006 3 5 9:15
Grzegorz Prasek Polska 08.04.2003 3 1 9:3
Bruno Sobieraj Polska 12.07.2003 2 4 6:12
Szymon Pancewicz Polska 19.01.2007 2 5 6:15
Mykhailo Liaskin Polska 29.11.2003 2 0 6:0
Wilhelm Dźwigałowski Polska 26.06.2007 1 5 3:15
Przemysław Zdybel Polska 24.06.2006 1 4 3:12
Tetiana Mazalova Polska 14.08.2003 0 0 0:0
Łucja Stadnicka Polska 20.05.2008 0 0 0:0
Krystian Arendarski Polska 03.12.2008 0 4 0:12
Jagna Gniazdowska Polska 28.11.2008 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
004
1
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa AKADEMIA II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
008
2
KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
013
3
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa MB MOTORS Ząbki 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
019
4
ŁKTS PROFILTER II Łochów UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-12-05
g. 16:00
022
5
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00
030
6
SKS 40 III Warszawa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
031
7
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 8:6 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
8
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 1:9 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
9
MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa -:- Szczegóły