Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 III Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
698 777 647
E-mail:
bartekwojtasik@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
OSiR Mokotów, ul. Niegocińska 2A, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bartosz Wojtasik
698 777 647
bartekwojtasik@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Zespół Szkół ul.Przemyka 5
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
10335 Bartosz Wojtasik Polska 04.11.2001 9 9 27:27
10338 Szymon Rybarczyk Polska 13.03.2006 8 9 24:27
07017 Mateusz Maciak Polska 20.08.2004 8 12 24:36
07021 Adam Zbierada Polska 29.01.2007 4 11 12:33
07015 Alex Korytkowski Polska 02.02.2004 0 0 0:0
07012 Michał Zakrzewski Polska 07.11.1977 0 2 0:6
Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0
07014 Mateusz Domań Polska 23.04.2006 0 5 0:15
07016 Aleksandra Krajewska Polska 21.02.2006 0 0 0:0
07013 Martyna Domań Polska 09.08.2009 0 0 0:0
Łukasz Paczkowski Polska 24.07.1986 0 0 0:0
07014 Andrzej Szelejewski Polska 06.05.2010 0 2 0:6
07002 Andrzej Bąk Polska 30.11.1966 0 0 0:0
07008 Jacek Szczepaniak Polska 14.01.1969 0 0 0:0
07011 Robert Woźniak Polska 18.05.1976 0 0 0:0
07003 Jaromir Domurad Polska 30.04.1978 0 0 0:0
07010 Aleksandrs Volkovs Polska 21.01.1971 0 0 0:0
07004 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
07006 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
07005 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
07022 Kacper Weikum Polska 21.04.2006 0 0 0:0
07018 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 0 0 0:0
07009 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 0 0:0
07007 Kamil Rebman Polska 05.07.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
003
1
SKS 40 III Warszawa KTS NOSIR IV Nowy Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
2
MB MOTORS Ząbki SKS 40 III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-10-25
g. 11:00
012
3
SKS 40 III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 2:8 Szczegóły
2020-11-08
g. 15:00
020
4
UKS BUDOWLANI III Góra Kalwaria SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-11-15
g. 15:00
021
5
SKS 40 III Warszawa KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2020-12-19
g. 15:00
030
6
SKS 40 III Warszawa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 17:00
032
7
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
8
SKS 40 III Warszawa MUKS START SPALONA MLECZARNIA IV Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
043
9
AKADEMIA II Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:3 Szczegóły