Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 310 587
E-mail:
remasO@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul.Szkolna 2, 08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak
602 310 587
remasO@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Mariusz Cabaj Polska 26.04.1990 13 3 39:9
Paweł Gorzkowski Polska 26.11.1988 11 5 33:15
Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 11 6 33:18
Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 10 5 30:15
Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 5 1 15:3
Łukasz Knap Polska 10.05.1986 0 1 0:3

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
1
ISKRA Kotuń HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
010
2
ISKRA Kotuń PUMA Puszcza Mariańska 9:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
012
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
019
4
ISKRA Kotuń ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
023
5
IKTS BROŃ II Radom ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
6
ISKRA Kotuń MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
034
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
8
ISKRA Kotuń ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ISKRA Kotuń -:- Szczegóły