Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS VICTORIA Jedlińsk
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
697 536 642
E-mail:
ulksvictoria@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Konopnickiej 2,
26-660 Jedlińsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Julia Serafin
697 536 642
ulksvictoria@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 9 15 69:32
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 15 70:37
3. ISKRA Kotuń 9 14 67:33
4. IKTS BROŃ II Radom 9 14 72:31
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 10 59:46
6. HoReCup AICR Warszawa 9 8 47:55
7. PUMA Puszcza Mariańska 9 6 37:61
8. ULKS III Kazanów 9 4 34:63
9. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 4 37:59
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 9 0 8:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06474 Paweł Malinowski Polska 02.08.1980 17 5 51:15
06475 Bogdan Religa Polska 01.02.1965 14 5 42:15
06473 Michał Kraska Polska 30.12.1988 11 8 33:24
06476 Julia Serafin Polska 23.01.2001 6 8 18:24
06471 Jarosław Chobot Polska 26.01.1966 5 2 15:6
06477 Dariusz Wieczorek Polska 03.06.1968 4 1 12:3
06472 Artur Durak Polska 04.05.1996 1 2 3:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
012
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
020
4
PUMA Puszcza Mariańska ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
021
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
030
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
032
7
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
043
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły