Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS VICTORIA II Jedlińsk
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 326 978
E-mail:
ulksvictoria@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkolno-Przedszkolny ul. Konopnickiej 2,
26-660 Jedlińsk
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Bogdan Religa
502 326 978
ulksvictoria@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 9 15 69:32
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 15 70:37
3. ISKRA Kotuń 9 14 67:33
4. IKTS BROŃ II Radom 9 14 72:31
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 10 59:46
6. HoReCup AICR Warszawa 9 8 47:55
7. PUMA Puszcza Mariańska 9 6 37:61
8. ULKS III Kazanów 9 4 34:63
9. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 4 37:59
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 9 0 8:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06480 Kacper Czerwiński Polska 08.02.2008 3 13 9:39
06481 Patryk Żaczek Polska 19.06.2006 2 13 6:39
06482 Mikołaj Trzebieniak Polska 11.07.2007 2 11 6:33
06479 Filip Brzyski Polska 22.08.2006 1 14 3:42
09477 Aleksander Fituch Polska 19.04.2008 0 2 0:6
06478 Gabriela Serafin Polska 19.12.2006 0 12 0:36

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00
008
2
ULKS VICTORIA II Jedlińsk ULKS III Kazanów 2:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
014
3
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-12-19
g. 12:00
018
4
ULKS VICTORIA II Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
025
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
6
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA II Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2021-03-07
g. 13:00
035
7
ULKS VICTORIA II Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
037
8
ISKRA Kotuń ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2021-03-13
g. 11:00
044
9
ULKS VICTORIA II Jedlińsk PUMA Puszcza Mariańska 3:8 Szczegóły