Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 310 428
E-mail:
tomek841@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych 14, 05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Wojtyński
509 310 428
tomek841@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Białka 4, Góra Kalwaria
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Kacper Olczak Polska 24.05.2000 9 5 27:15
Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 8 6 24:18
Radosław Wasilak Polska 03.05.1996 7 7 21:21
Cezary Dębski Polska 31.01.1996 6 4 18:12
Wiktor Ziemiański Polska 01.11.1997 4 3 12:9
Mateusz Świderski Polska 22.02.1990 4 5 12:15

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
002
1
PUMA Puszcza Mariańska UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
013
3
ULKS III Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria IKTS BROŃ II Radom 8:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
024
5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
6
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
035
7
ULKS VICTORIA II Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
045
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ISKRA Kotuń -:- Szczegóły