Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
509 310 428
E-mail:
tomek841@tlen.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Budowlanych 14, 05-530 Góra Kalwaria
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Kamil Wojtyński
509 310 428
tomek841@tlen.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Białka 4, Góra Kalwaria
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 9 15 69:32
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 15 70:37
3. ISKRA Kotuń 9 14 67:33
4. IKTS BROŃ II Radom 9 14 72:31
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 10 59:46
6. HoReCup AICR Warszawa 9 8 47:55
7. PUMA Puszcza Mariańska 9 6 37:61
8. ULKS III Kazanów 9 4 34:63
9. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 4 37:59
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 9 0 8:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05993 Kacper Olczak Polska 24.05.2000 11 5 33:15
06000 Radosław Wasilak Polska 03.05.1996 10 9 30:27
05988 Cezary Dębski Polska 31.01.1996 9 5 27:15
06002 Kamil Wojtyński Polska 17.10.1997 9 7 27:21
06004 Wiktor Ziemiański Polska 01.11.1997 7 3 21:9
05997 Mateusz Świderski Polska 22.02.1990 4 8 12:24

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
002
1
PUMA Puszcza Mariańska UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
009
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
013
3
ULKS III Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria IKTS BROŃ II Radom 8:6 Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
024
5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
6
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2021-03-07
g. 13:00
035
7
ULKS VICTORIA II Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2021-02-28
g. 11:00
045
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ISKRA Kotuń 5:8 Szczegóły