Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS TYMIANKA Stary Gózd
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
503 124 358
E-mail:
piotr.zaremba4@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa w Starym Goździe,
26-806 Stara Błotnica
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Piotr Zaremba
503 124 358
piotr.zaremba4@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Mariusz Barszcz
661 655 755
maribuu@interia.pl
Adres hali rezerwowej:
SP w Starych Sieklukach
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Hubert Świniarski Polska 09.03.1995 10 9 30:27
Mariusz Barszcz Polska 10.10.1987 9 9 27:27
Łukasz Marszałkiewicz Polska 22.06.1987 4 5 12:15
Kuba Kujawiak Polska 25.11.2002 2 12 6:36
Krystian Kalbarczyk Polska 08.07.2008 1 0 3:0
Krystian Romanowski Polska 13.01.2004 0 0 0:0
Dominik Makulski Polska 21.10.2006 0 0 0:0
Bartłomiej Kujawiak Polska 18.06.2008 0 0 0:0
Kacper Grochala Polska 05.03.1994 0 0 0:0
Paweł Starzyński Polska 15.03.1993 0 0 0:0
Piotr Zaremba Polska 08.07.1969 0 0 0:0
Mateusz Kępka Polska 24.07.2003 0 9 0:27
Damian Górka Polska 04.07.2005 0 0 0:0
Karol Rogoliński Polska 28.01.1996 0 0 0:0
Bartłomiej Kołacz Polska 27.04.1998 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-02
g. 19:30
004
1
ULKS III Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2020-12-01
g. 17:00
007
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 13:00
015
3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2020-11-28
g. 11:00
016
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
025
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
027
6
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
034
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
8
PUMA Puszcza Mariańska UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
043
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły