Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
606 240 422
E-mail:
m.kusinski71@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żółwińska 41, 05-830 Nadarzyn
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marek Kozłowski
606 240 422
m.kusinski71@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Sitarskich 4, Nadarzyn
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS VICTORIA Jedlińsk 5 10 42:18
2. ISKRA Kotuń 5 8 39:18
3. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4 6 30:17
4. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 2 4 16:6
5. ULKS III Kazanów 5 4 25:30
6. PUMA Puszcza Mariańska 5 4 21:33
7. IKTS BROŃ II Radom 3 2 22:16
8. UKS TYMIANKA Stary Gózd 3 2 15:16
9. HoReCup AICR Warszawa 4 0 12:33
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 4 0 3:38

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Marek Kucharski Polska 21.12.1979 6 0 18:0
Radosław Jastrzębowski Polska 03.05.1982 4 0 12:0
Maciej Jarocki Polska 22.12.1992 2 2 6:6
Artur Styczyński Polska 07.08.1969 2 2 6:6
Dariusz Budzich Polska 16.02.1977 0 0 0:0
Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
Mikołaj Matysiak Polska 23.08.2010 0 0 0:0
Jan Nowacki Polska 17.01.2012 0 0 0:0
Michał Odolczyk Polska 24.05.1989 0 0 0:0
Jacek Nowacki Polska 19.08.1971 0 0 0:0
Fabian Sprzączak Polska 13.05.2009 0 0 0:0
Patryk Bożek Polska 08.06.1999 0 0 0:0
Karol Matyjek Polska 17.08.2004 0 0 0:0
Jakub Warpas Polska 19.07.1993 0 0 0:0
Natalia Bąk Polska 24.03.1989 0 0 0:0
Marek Kozłowski Polska 06.01.1988 0 0 0:0
Dawid Budzich Polska 23.04.2007 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-12-19
g. 17:00
005
1
IKTS BROŃ II Radom MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-11-07
g. 10:00
006
2
HoReCup AICR Warszawa MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 13:00
015
3
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2020-12-19
g. 12:00
018
4
ULKS VICTORIA II Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-13
g. 11:00
024
5
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
028
6
ISKRA Kotuń MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
033
7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn PUMA Puszcza Mariańska -:- Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
039
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn -:- Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
9
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn ULKS III Kazanów -:- Szczegóły