Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
HoReCup AICR Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
604 372 084
E-mail:
marcingalazka26@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Gałązka
604 372 084
marcingalazka26@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
ul. Solec 71, 00-402 Warszawa
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Piotr Michalczuk Polska 12.11.1998 16 4 48:12
Mikołaj Krzymień Polska 19.07.1982 14 4 42:12
Krzysztof Lesiewicz Polska 16.12.1990 7 9 21:27
Artur Michalczuk Polska 09.03.1971 0 0 0:0
Paweł Dalbiak Polska 17.03.1978 0 0 0:0
Rafał Pierzchałka Polska 22.09.1983 0 2 0:6
Miłosz Stanisławski Polska 26.08.1984 0 0 0:0
Marcin Gałązka Polska 12.10.1982 0 17 0:51
Vladimir Butsko Polska 09.01.1985 0 2 0:6

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
001
1
ISKRA Kotuń HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-11-07
g. 10:00
006
2
HoReCup AICR Warszawa MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
011
3
PUMA Puszcza Mariańska HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-11-28
g. 11:00
016
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
021
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
026
6
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA II Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2020-12-12
g. 15:00
031
7
ULKS III Kazanów HoReCup AICR Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
036
8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
9
IKTS BROŃ II Radom HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły