Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IKTS BROŃ II Radom
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
502 415 454
E-mail:
automuzyka@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Sportowa ul. Kościuszki 7, 26-600 Radom
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Olędzki
502 415 454
automuzyka@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Marcin Łęcki Polska 23.11.1981 17 0 51:0
Maciej Grzmil Polska 15.06.1988 12 7 36:21
Bartłomiej Chołuń Polska 30.11.1997 11 7 33:21
Paweł Olędzki Polska 26.06.1967 5 2 15:6
Jan Olek Polska 02.11.1992 3 0 9:0
Wiesław Mróz Polska 10.02.1963 3 5 9:15
Mariusz Czerwiński Polska 29.08.1974 1 3 3:9
Sławomir Faryna Polska 17.05.1967 0 0 0:0
Artur Kalita Polska 04.10.1970 0 0 0:0
Paweł Glegoła Polska 01.06.1980 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-12-19
g. 17:00
005
1
IKTS BROŃ II Radom MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2020-12-01
g. 17:00
007
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
014
3
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA II Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
017
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria IKTS BROŃ II Radom 8:6 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
023
5
IKTS BROŃ II Radom ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
029
6
PUMA Puszcza Mariańska IKTS BROŃ II Radom 1:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
032
7
IKTS BROŃ II Radom ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:5 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
8
ULKS III Kazanów IKTS BROŃ II Radom 1:9 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
041
9
IKTS BROŃ II Radom HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły