Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ULKS III Kazanów
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
512 348 380
E-mail:
krolinho10@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Kościelna 52, 26-713 Kazanów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Mateusz Król
512 348 380
krolinho10@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Zagożdżon
888 050 209
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Dariusz Wilkiewicz Polska 01.02.1979 9 9 27:27
Waldemar Mularski Polska 08.11.1975 6 10 18:30
Wojciech Zagożdżon Polska 24.02.1970 5 13 15:39
Robert Król Polska 29.03.1962 2 6 6:18
Bogusław Kmuk Polska 20.05.1955 2 0 6:0
Ryszard Głód Polska 26.02.1962 1 0 3:0
Adam Trela Polska 02.09.1950 0 0 0:0
Andrzej Krężel Polska 12.02.1969 0 0 0:0
Jha Prashant Indie 20.10.1991 0 0 0:0
Mateusz Gąciarski Polska 06.02.1995 0 0 0:0
Sławomir Przepiórka Polska 20.01.1964 0 2 0:6
Grzegorz Chmielewski Polska 04.05.1969 0 0 0:0
Eryk Skura Polska 02.03.1998 0 0 0:0
Bartosz Wasiak Polska 30.06.2004 0 0 0:0
Marcin Marsula Polska 24.10.1981 0 0 0:0
Adam Banaszek Polska 12.10.1987 0 6 0:18
Stefan Wielgus Polska 16.06.1961 0 0 0:0
Mateusz Wielgus Polska 01.09.1992 0 0 0:0
Marian Woźniak Polska 12.08.1950 0 0 0:0
Michał Gos Polska 11.06.1990 0 0 0:0
Mateusz Król Polska 16.01.1991 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-02
g. 19:30
004
1
ULKS III Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2020-10-30
g. 18:00
008
2
ULKS VICTORIA II Jedlińsk ULKS III Kazanów 3:8 Szczegóły
2020-11-15
g. 11:00
013
3
ULKS III Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
019
4
ISKRA Kotuń ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
022
5
ULKS III Kazanów PUMA Puszcza Mariańska 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
030
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS III Kazanów 8:2 Szczegóły
2020-12-12
g. 15:00
031
7
ULKS III Kazanów HoReCup AICR Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
040
8
ULKS III Kazanów IKTS BROŃ II Radom 1:9 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
042
9
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn ULKS III Kazanów -:- Szczegóły