Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
PUMA Puszcza Mariańska
5. Liga Mężczyzn (grupa D)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 065 059
E-mail:
puma.puszcza@gmail.com
WWW:
Adres hali podstawowej:
LO w Puszczy Mariańskiej ul. Króla Sobieskiego 61,
96-330 Puszcza Mariańska
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Łukasz Łada
600 065 059
puma.puszcza@gmail.com
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 8 13 60:31
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 8 13 62:35
3. IKTS BROŃ II Radom 8 12 64:28
4. ISKRA Kotuń 8 12 59:28
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7 8 45:37
6. HoReCup AICR Warszawa 8 8 44:47
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 8 4 35:51
8. ULKS III Kazanów 8 4 33:55
9. PUMA Puszcza Mariańska 8 4 29:58
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 7 0 5:66

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2020/2021

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
Łukasz Łada Polska 03.03.1972 9 3 27:9
Bogdan Góra Polska 05.04.1961 5 7 15:21
Andrzej Drązikowski Polska 22.07.1974 2 8 6:24
Marcin Stojak Polska 28.08.1987 2 12 6:36
Paweł Kurt Polska 17.02.1966 2 0 6:0
Bogdan Rastawicki Polska 31.05.1975 1 2 3:6
Marek Niewola Polska 17.05.1973 1 9 3:27
Andrzej Zakrzewski Polska 19.01.1958 0 0 0:0
Cezary Skrocki Polska 16.01.1978 0 7 0:21
Stefan Łada Polska 02.09.1949 0 0 0:0
Bartłomiej Drązikowski Polska 15.08.2004 0 0 0:0
Karol Łada Polska 25.02.2003 0 1 0:3
Jakub Majchrzak Polska 20.09.1984 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2020-10-04
g. 11:00
002
1
PUMA Puszcza Mariańska UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-10-18
g. 11:00
010
2
ISKRA Kotuń PUMA Puszcza Mariańska 9:1 Szczegóły
2020-10-24
g. 11:00
011
3
PUMA Puszcza Mariańska HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-11-08
g. 11:00
020
4
PUMA Puszcza Mariańska ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2020-11-22
g. 11:00
022
5
ULKS III Kazanów PUMA Puszcza Mariańska 6:8 Szczegóły
2020-11-29
g. 11:00
029
6
PUMA Puszcza Mariańska IKTS BROŃ II Radom 1:9 Szczegóły
2020-12-06
g. 11:00
033
7
MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn PUMA Puszcza Mariańska 8:4 Szczegóły
2020-12-20
g. 11:00
038
8
PUMA Puszcza Mariańska UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2021-01-10
g. 11:00
044
9
ULKS VICTORIA II Jedlińsk PUMA Puszcza Mariańska -:- Szczegóły