UKS 14 II Ursus
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:
Trener:
Trener:
fot. Rafał Oleksiewicz
Adres korespondencyjny:
Telefon:
600 218 121
600 218 121
E-mail:
irek@ckmediator.com.pl
irek@ckmediator.com.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa - Ursus
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa - Ursus
Prezes Klubu:
Osoba odpowiedzialna:
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Ireneusz Wróblewski
600 218 121
irek@ckmediator.com.pl
Osoba odpowiedzialna:
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:
Skład zespołu w sezonie 2016/2017
Nr licencji | Imię i nazwisko | Narodowość | Rok ur. | Zwycięstwa | Porażki | Punkty |
06109 | Wojciech Żmijewski | Polska | 1994 | 27 | 11 | 81:33 |
06106 | Marcin Ostrowski | Polska | 1971 | 22 | 15 | 66:45 |
06105 | Dariusz Grabowski | Polska | 1972 | 12 | 15 | 36:45 |
06104 | Ireneusz Wróblewski | Polska | 1973 | 7 | 28 | 21:84 |
06111 | Dariusz Skowroński | Polska | 1964 | 7 | 0 | 21:0 |
06107 | Robert Niewiadomski | Polska | 1959 | 6 | 8 | 18:24 |
06108 | Kamil Czerkies | Polska | 1988 | 5 | 3 | 15:9 |
06112 | Jacek Kisiel | Polska | 1966 | 0 | 0 | 0:0 |
06115 | Marcin Łopatowski | Polska | 1976 | 0 | 0 | 0:0 |
06113 | Rafał Niemiec | Polska | 1995 | 0 | 0 | 0:0 |
06110 | Wojciech Dąbrowski | Polska | 1956 | 0 | 0 | 0:0 |
06114 | Adam Molenda | Polska | 1970 | 0 | 0 | 0:0 |
Terminarz
Data | Numer | Gospodarz | Gość | Wynik | |
2016-10-02 g. 11:00 |
003 4LMB 1 |
ISKRA Kotuń | UKS 14 II Ursus | 1:9 | Szczegóły |
2016-10-16 g. 10:00 |
009 4LMB 2 |
UKS 14 II Ursus | ULKS TENIS Węgrów | 8:6 | Szczegóły |
2016-10-23 g. 11:00 |
015 4LMB 3 |
STS Szydłowiec II | UKS 14 II Ursus | 4:8 | Szczegóły |
2016-11-06 g. 10:00 |
021 4LMB 4 |
UKS 14 II Ursus | SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa | 8:6 | Szczegóły |
2016-11-13 g. 16:00 |
027 4LMB 5 |
ULKS Kazanów | UKS 14 II Ursus | 5:8 | Szczegóły |
2016-11-27 g. 10:00 |
033 4LMB 6 |
UKS 14 II Ursus | SKS 40 II Warszawa | 8:4 | Szczegóły |
2016-12-11 g. 17:00 |
039 4LMB 7 |
UKS RETURN Piaseczno | UKS 14 II Ursus | 8:4 | Szczegóły |
2016-12-18 g. 11:00 |
045 4LMB 8 |
TOPSPIN Konstancin Jeziorna | UKS 14 II Ursus | 8:4 | Szczegóły |
2017-01-15 g. 10:00 |
049 4LMB 9 |
UKS 14 II Ursus | UKS IMOLA LUPUS II Warszawa | 8:4 | Szczegóły |
2017-01-22 g. 11:00 |
055 4LMB 10 |
MKS POGOŃ II Siedlce | UKS 14 II Ursus | 4:8 | Szczegóły |
2017-02-05 g. 10:00 |
062 4LMB 11 |
UKS 14 II Ursus | TG SOKÓŁ II Brwinów | 7:7 | Szczegóły |
2017-03-02 g. 18:00 |
003 4LMB 12 |
UKS 14 II Ursus | UKS RETURN Piaseczno | 7:7 | Szczegóły |
2017-03-12 g. 10:00 |
009 4LMB 13 |
UKS 14 II Ursus | TOPSPIN Konstancin Jeziorna | 4:8 | Szczegóły |
2017-03-17 g. 19:00 |
014 4LMB 14 |
SKS 40 II Warszawa | UKS 14 II Ursus | 8:2 | Szczegóły |
2017-04-09 g. 11:00 |
019 4LMB 15 |
TG SOKÓŁ II Brwinów | UKS 14 II Ursus | 8:3 | Szczegóły |
2017-05-03 g. 10:00 |
027 4LMB 16 |
UKS 14 II Ursus | MKS POGOŃ II Siedlce | 8:6 | Szczegóły |