Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 11 22 97:13
2. KS SPÓJNIA Warszawa 11 17 75:35
3. NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 11 14 66:44
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 11 9 58:52
5. IKTS BROŃ Radom 11 7 39:71
6. SCKiS HALS Warszawa 11 3 20:90
7. KS 1996 Puznówka (wycofana) 6 0 5:55

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
2LK 1
KS SPÓJNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8:2 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LK 1
IKTS BROŃ Radom KS 1996 Puznówka (wycofana) 8:2 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-09-24
g. 17:00
W: pozytywna
003
2LK 1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SCKiS HALS Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2014-10-19
g. 13:00
W: pozytywna
004
2LK 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 4:6 Szczegóły
SG: Artur Bruśniak
2014-11-09
g. 10:00
W: pozytywna
005
2LK 2
SCKiS HALS Warszawa IKTS BROŃ Radom 2:8 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
006
2LK 2
KS 1996 Puznówka (wycofana) SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Łukasz Sęk
2014-11-10
g. 15:30
W: pozytywna
007
2LK 3
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock KS 1996 Puznówka (wycofana) 10:0 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2014-11-09
g. 14:00
W: pozytywna
008
2LK 3
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2014-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
009
2LK 3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2014-11-23
g. 16:00
W: pozytywna
010
2LK 4
SCKiS HALS Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 1:9 Szczegóły
SG: Adam Dorsz
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LK 4
KS 1996 Puznówka (wycofana) KS SPÓJNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Łukasz Sęk
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
012
2LK 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj IKTS BROŃ Radom 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2014-12-22
g. 19:00
W: pozytywna
013
2LK 5
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LK 5
KS SPÓJNIA Warszawa IKTS BROŃ Radom 9:1 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
015
2LK 5
KS 1996 Puznówka (wycofana) GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 0:10 Szczegóły
SG: Łukasz Sęk
2014-12-21
g. 14:00
W: pozytywna
016
2LK 6
IKTS BROŃ Radom NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Wiatrak
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
017
2LK 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Adamkiewicz
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
018
2LK 6
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-01-08
g. 19:00
W: pozytywna
019
2LK 7
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2015-01-08
g. 19:30
W: pozytywna
020
2LK 7
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Andrzej Wiatrak
2015-01-11
g. 10:00
W: pozytywna
021
2LK 7
SCKiS HALS Warszawa KS 1996 Puznówka (wycofana) 7:3 Szczegóły
SG: Stanisław Janiszewski
2015-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
001
2LK 8
SCKiS HALS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Katarzyna Adamkiewicz
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LK 8
IKTS BROŃ Radom KS SPÓJNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
003
2LK 8
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2015-03-29
g. 17:00
W: pozytywna
004
2LK 9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ Radom 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LK 9
SCKiS HALS Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 2:8 Szczegóły
SG: Sylwia Borkowska
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
006
2LK 9
KS SPÓJNIA Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
007
2LK 10
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
008
2LK 10
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock IKTS BROŃ Radom 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
2LK 10
SCKiS HALS Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Katarzyna Adamkiewicz
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LK 11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock 8:2 Szczegóły
SG: Sylwia Borkowska
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LK 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj KS SPÓJNIA Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Artur Bruśniak
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
012
2LK 11
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
013
2LK 12
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LK 12
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock SCKiS HALS Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2015-04-24
g. 18:00
W: pozytywna
015
2LK 12
IKTS BROŃ Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 7:3 Szczegóły
SG: Zbigniew Osiński