Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
001
3LM 1
SKS 40 II Warszawa UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-09-23
g. 11:00
W: pozytywna
002
3LM 1
KU AZS SGH Warszawa KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
003
3LM 1
LUKS Kowala UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
3LM 1
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
3LM 1
UKS LUPUS Kabaty TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
3LM 1
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
007
3LM 1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:00
W: pozytywna
008
3LM 2
UKS 14 Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-10-04
g. 10:00
W: pozytywna
009
3LM 2
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
3LM 2
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS Kabaty 8:3 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
3LM 2
UKS Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 16:30
W: pozytywna
013
3LM 2
KS ATS Warszawa LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 16:00
W: pozytywna
014
3LM 2
SKS 40 II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
016
3LM 3
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
017
3LM 3
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
018
3LM 3
UKS LUPUS Kabaty UKS Sanniki 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
W: pozytywna
019
3LM 3
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
020
3LM 3
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
W: pozytywna
021
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 14:00
W: pozytywna
022
3LM 4
UKS 14 Ursus ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2014-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
023
3LM 4
TG SOKÓŁ Brwinów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
025
3LM 4
UKS Sanniki MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
026
3LM 4
KS ATS Warszawa UKS LUPUS Kabaty 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 16:00
W: pozytywna
027
3LM 4
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
028
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
3LM 5
LUKS Kowala UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
3LM 5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
031
3LM 5
UKS LUPUS Kabaty SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
032
3LM 5
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
033
3LM 5
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS Sanniki 3:8 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
034
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
035
3LM 5
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 14:00
W: pozytywna
036
3LM 6
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
037
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
038
3LM 6
UKS Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
039
3LM 6
KS ATS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 16:00
W: pozytywna
040
3LM 6
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
041
3LM 6
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS Kabaty 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
042
3LM 6
LUKS Kowala GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 5:8 Szczegóły
2014-11-27
g. 20:00
W: pozytywna
043
3LM 7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
044
3LM 7
UKS LUPUS Kabaty LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
045
3LM 7
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
046
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
047
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
048
3LM 7
ULKS Kazanów UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2014-11-16
g. 17:00
W: pozytywna
049
3LM 7
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 14:00
W: pozytywna
050
3LM 8
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
051
3LM 8
UKS Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
052
3LM 8
KS ATS Warszawa ULKS Kazanów 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 16:00
W: pozytywna
053
3LM 8
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
054
3LM 8
KU AZS SGH Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
055
3LM 8
LUKS Kowala MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
056
3LM 8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2014-12-04
g. 20:00
W: pozytywna
057
3LM 9
UKS LUPUS Kabaty UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
058
3LM 9
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 4:8 Szczegóły
2014-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
059
3LM 9
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
060
3LM 9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
061
3LM 9
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
062
3LM 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS ATS Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
063
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 14:00
W: pozytywna
064
3LM 10
UKS 14 Ursus UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 17:00
W: pozytywna
065
3LM 10
KS ATS Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 16:00
W: pozytywna
066
3LM 10
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00
W: pozytywna
067
3LM 10
KU AZS SGH Warszawa ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
068
3LM 10
LUKS Kowala MLUKS NADWIŚLANIN Płock 3:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
069
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
070
3LM 10
UKS LUPUS Kabaty MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
071
3LM 11
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
072
3LM 11
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
073
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
074
3LM 11
ULKS Kazanów LUKS Kowala 8:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
075
3LM 11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
076
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
077
3LM 11
UKS Sanniki KS ATS Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
W: pozytywna
078
3LM 12
UKS 14 Ursus KS ATS Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 16:00
W: pozytywna
079
3LM 12
SKS 40 II Warszawa UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
080
3LM 12
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
081
3LM 12
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
082
3LM 12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
083
3LM 12
UKS LUPUS Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2015-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
084
3LM 12
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-02-01
g. 12:30
W: pozytywna
085
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
086
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
087
3LM 13
ULKS Kazanów UKS LUPUS Kabaty 8:3 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
088
3LM 13
TG SOKÓŁ Brwinów GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
089
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
090
3LM 13
UKS Sanniki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 16:00
W: pozytywna
091
3LM 13
KS ATS Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
001
3LM 14
UKS 14 Ursus UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
002
3LM 14
ULKS Kazanów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
W: pozytywna
003
3LM 14
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
W: pozytywna
016
3LM 14
KS ATS Warszawa UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 13:00
W: pozytywna
017
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
018
3LM 14
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
019
3LM 14
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
004
3LM 15
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
005
3LM 15
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-02-21
g. 12:00
W: pozytywna
006
3LM 15
ULKS Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
3LM 15
UKS Sanniki SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
021
3LM 15
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
022
3LM 15
KU AZS SGH Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-03-29
g. 16:00
W: pozytywna
023
3LM 15
KS ATS Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
3LM 16
UKS 14 Ursus SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
3LM 16
UKS LUPUS Kabaty ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
024
3LM 16
KU AZS SGH Warszawa UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2015-03-21
g. 13:00
W: pozytywna
025
3LM 16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2015-04-18
g. 15:00
W: pozytywna
026
3LM 16
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 16:00
W: pozytywna
027
3LM 16
KS ATS Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
010
3LM 17
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 16:30
W: pozytywna
011
3LM 17
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-04-12
g. 17:00
W: pozytywna
012
3LM 17
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-03-29
g. 14:00
W: pozytywna
028
3LM 17
UKS Sanniki LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
029
3LM 17
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
030
3LM 17
TG SOKÓŁ Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-03-28
g. 16:30
W: pozytywna
031
3LM 17
KS ATS Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
013
3LM 18
ULKS Kazanów UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
014
3LM 18
UKS LUPUS Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
015
3LM 18
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 II Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-04-11
g. 15:00
W: pozytywna
032
3LM 18
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
033
3LM 18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-04-15
g. 18:00
W: pozytywna
034
3LM 18
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
035
3LM 18
LUKS Kowala KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 15:00
W: pozytywna
036
3LM 19
TG SOKÓŁ Brwinów UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
037
3LM 19
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
038
3LM 19
LUKS Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-04-21
g. 20:30
W: pozytywna
039
3LM 19
KS ATS Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-26
g. 16:30
W: pozytywna
040
3LM 20
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
041
3LM 20
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
042
3LM 20
LUKS Kowala KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-05-07
g. 19:00
W: pozytywna
043
3LM 20
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły