Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 16 31 138:33
2. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 16 29 135:37
3. KS Wąsewo 16 22 116:64
4. ULKS TENIS Węgrów 16 17 98:85
5. GKS WKRA Sochocin 16 16 79:96
6. KS SOKÓŁ Serock 16 16 91:94

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15 90:100
2. UKS ALFA Gostynin 16 14 79:106
3. TS Ciechanów 16 12 83:100
4. SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 16 12 84:98
5. UKS Sarbiewo (-1 pkt) 16 6 45:126
6. KS SPARTA Nasielsk 16 2 35:134

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę UKS Sarbiewo karę jednego ujemnego punktu. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMA 1
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GKS WKRA Sochocin 1:9 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMA 1
KS SOKÓŁ Serock KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMA 1
UKS ALFA Gostynin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMA 1
KS Wąsewo ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
4LMA 1
UKS Sarbiewo (-1 pkt) TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMA 2
ULKS TENIS Węgrów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMA 2
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMA 2
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMA 2
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS SOKÓŁ Serock 4:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
013
4LMA 3
KS SOKÓŁ Serock GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMA 3
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMA 3
KS Wąsewo KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
016
4LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
017
4LMA 3
UKS Sarbiewo (-1 pkt) ULKS TENIS Węgrów 1:9 Szczegóły
2014-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
018
4LMA 3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
019
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMA 4
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2014-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
021
4LMA 4
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS Sarbiewo (-1 pkt) 10:0 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMA 4
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
4LMA 4
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMA 4
KS SOKÓŁ Serock UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
025
4LMA 5
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMA 5
KS Wąsewo KS SOKÓŁ Serock 7:7 Szczegóły
2014-10-12
g. 15:00
W: pozytywna
027
4LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
028
4LMA 5
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMA 5
TS Ciechanów ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
4LMA 5
GUKS ORZEŁ II Siedlin ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
031
4LMA 6
GKS WKRA Sochocin ULKS TENIS Węgrów 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
4LMA 6
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 10:0 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
033
4LMA 6
KS SPARTA Nasielsk TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2014-11-09
g. 10:00
W: pozytywna
034
4LMA 6
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS Sarbiewo (-1 pkt) 9:1 Szczegóły
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
035
4LMA 6
KS SOKÓŁ Serock MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
4LMA 6
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2014-11-30
g. 12:00
W: pozytywna
037
4LMA 7
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
038
4LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
039
4LMA 7
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS SOKÓŁ Serock 0:10 Szczegóły
2014-11-15
g. 15:00
W: pozytywna
040
4LMA 7
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-11-29
g. 11:00
W: pozytywna
041
4LMA 7
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPARTA Nasielsk 8:4 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
4LMA 7
ULKS TENIS Węgrów ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
043
4LMA 8
GKS WKRA Sochocin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
4LMA 8
KS SPARTA Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 1:9 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
4LMA 8
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2014-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
046
4LMA 8
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 8:6 Szczegóły
2014-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
047
4LMA 8
UKS ALFA Gostynin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 8:3 Szczegóły
2014-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
4LMA 8
KS Wąsewo MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:8 Szczegóły
2014-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
049
4LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
050
4LMA 9
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
051
4LMA 9
TS Ciechanów UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
4LMA 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 7:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
4LMA 9
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
054
4LMA 9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
055
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin KS SPARTA Nasielsk 9:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
056
4LMA 10
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
4LMA 10
KS SOKÓŁ Serock ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
4LMA 10
UKS ALFA Gostynin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2014-12-19
g. 16:00
W: pozytywna
059
4LMA 10
KS Wąsewo TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2014-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
060
4LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 10:0 Szczegóły
2014-12-19
g. 16:00
W: pozytywna
061
4LMA 11
UKS Sarbiewo (-1 pkt) GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2014-12-10
g. 18:30
W: pozytywna
062
4LMA 11
TS Ciechanów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 0:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
4LMA 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
4LMA 11
ULKS TENIS Węgrów UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2015-01-04
g. 11:00
W: pozytywna
065
4LMA 11
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SOKÓŁ Serock 9:1 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
4LMA 11
KS SPARTA Nasielsk SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2015-02-08
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMA 12
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMA 12
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
016
4LMA 12
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 8:3 Szczegóły
2015-03-07
g. 15:00
W: pozytywna
017
4LMA 12
UKS Sarbiewo (-1 pkt) SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
018
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2015-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
005
4LMA 13
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2015-03-29
g. 12:00
W: pozytywna
006
4LMA 13
KS Wąsewo ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2015-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
4LMA 13
TS Ciechanów UKS Sarbiewo (-1 pkt) 8:2 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMA 13
KS SPARTA Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
021
4LMA 13
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMA 14
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMA 14
ULKS TENIS Węgrów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMA 14
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 10:0 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMA 14
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2015-04-02
g. 17:00
W: pozytywna
023
4LMA 14
UKS Sarbiewo (-1 pkt) UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMA 14
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS SPARTA Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-04-11
g. 16:00
W: pozytywna
010
4LMA 15
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMA 15
KS SOKÓŁ Serock ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMA 15
ULKS TENIS Węgrów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
025
4LMA 15
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMA 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-04-16
g. 16:00
W: pozytywna
027
4LMA 15
KS SPARTA Nasielsk UKS Sarbiewo (-1 pkt) 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 10:00
W: pozytywna
013
4LMA 16
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMA 16
ULKS TENIS Węgrów KS SOKÓŁ Serock 8:6 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
028
4LMA 16
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMA 16
UKS ALFA Gostynin KS SPARTA Nasielsk 8:5 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
030
4LMA 16
UKS Sarbiewo (-1 pkt) GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły