Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS Szydłowiec 16 30 129:58
2. KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 16 21 110:79
3. KTS ENERGIA Kozienice 16 20 112:84
4. MKS POGOŃ III Siedlce 16 18 104:89
5. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 15 102:104
6. GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 16 15 87:97

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 16 17 110:91
2. UKS RETURN II Piaseczno 16 16 93:93
3. IKRTS II Józefów 16 15 101:96
4. UKS 14 II Ursus 16 14 98:96
5. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 11 80:110
6. SCKiS HALS V Warszawa 16 0 17:146

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę KS ATS MALIN Warszawa karę dwóch ujemnych punktów. Kara ta nie jest uwzględniona w powyższej tabeli.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMB 1
SCKiS HALS V Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 0:10 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMB 1
STS Szydłowiec KTS ENERGIA Kozienice 8:4 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMB 1
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMB 1
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMB 1
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
006
4LMB 1
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
007
4LMB 2
UKS RETURN II Piaseczno MKS POGOŃ III Siedlce 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMB 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS 14 II Ursus 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMB 2
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMB 2
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMB 2
KTS ENERGIA Kozienice IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMB 2
SCKiS HALS V Warszawa STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
013
4LMB 3
STS Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMB 3
IKRTS II Józefów SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMB 3
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna KTS ENERGIA Kozienice 4:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
W: pozytywna
016
4LMB 3
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
W: pozytywna
017
4LMB 3
UKS 14 II Ursus GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
018
4LMB 3
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
019
4LMB 4
UKS RETURN II Piaseczno GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMB 4
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III Siedlce 8:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMB 4
KTS ENERGIA Kozienice KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
4LMB 4
SCKiS HALS V Warszawa TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 3:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMB 4
STS Szydłowiec IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
025
4LMB 5
IKRTS II Józefów UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMB 5
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
027
4LMB 5
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-26
g. 14:00
W: pozytywna
028
4LMB 5
UKS 14 II Ursus KTS ENERGIA Kozienice 2:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMB 5
MKS POGOŃ III Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
4LMB 5
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
031
4LMB 6
UKS RETURN II Piaseczno GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
4LMB 6
TG SOKÓŁ II Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
033
4LMB 6
KTS ENERGIA Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2014-11-07
g. 16:00
W: negatywna
034
4LMB 6
SCKiS HALS V Warszawa UKS 14 II Ursus 0:10 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
035
4LMB 6
STS Szydłowiec KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
4LMB 6
IKRTS II Józefów TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 7:7 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
037
4LMB 7
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna UKS RETURN II Piaseczno 6:8 Szczegóły
2014-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
038
4LMB 7
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2014-11-16
g. 14:00
W: pozytywna
039
4LMB 7
UKS 14 II Ursus STS Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 15:00
W: negatywna
040
4LMB 7
MKS POGOŃ III Siedlce SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
041
4LMB 7
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA Kozienice 1:9 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
4LMB 7
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
043
4LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
4LMB 8
KTS ENERGIA Kozienice GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
4LMB 8
SCKiS HALS V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 4:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
046
4LMB 8
STS Szydłowiec MKS POGOŃ III Siedlce 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
047
4LMB 8
IKRTS II Józefów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
048
4LMB 8
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2014-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
049
4LMB 9
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 14:00
W: pozytywna
050
4LMB 9
UKS 14 II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 7:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 10:00
W: pozytywna
051
4LMB 9
MKS POGOŃ III Siedlce IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
4LMB 9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
4LMB 9
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA Kozienice 7:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 17:00
W: pozytywna
055
4LMB 10
UKS RETURN II Piaseczno KTS ENERGIA Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
056
4LMB 10
SCKiS HALS V Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
4LMB 10
STS Szydłowiec GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
4LMB 10
IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
059
4LMB 10
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna MKS POGOŃ III Siedlce 9:1 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
060
4LMB 10
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
W: pozytywna
061
4LMB 11
UKS 14 II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
062
4LMB 11
MKS POGOŃ III Siedlce KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
4LMB 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
4LMB 11
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
065
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
4LMB 11
KTS ENERGIA Kozienice SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMB 12
MKS POGOŃ III Siedlce STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMB 12
KTS ENERGIA Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMB 12
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:2 Szczegóły
2015-02-22
g. 13:00
W: pozytywna
016
4LMB 12
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
017
4LMB 12
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS RETURN II Piaseczno 8:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
018
4LMB 12
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
004
4LMB 13
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMB 13
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) MKS POGOŃ III Siedlce 4:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
006
4LMB 13
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń KTS ENERGIA Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 14:00
W: pozytywna
019
4LMB 13
UKS 14 II Ursus GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMB 13
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
021
4LMB 13
UKS RETURN II Piaseczno IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMB 14
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMB 14
TG SOKÓŁ II Brwinów GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMB 14
MKS POGOŃ III Siedlce KTS ENERGIA Kozienice 8:4 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMB 14
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
023
4LMB 14
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKRTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2015-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
024
4LMB 14
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS V Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMB 15
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMB 15
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) KTS ENERGIA Kozienice 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 14:00
W: pozytywna
025
4LMB 15
UKS 14 II Ursus IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMB 15
UKS RETURN II Piaseczno TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
027
4LMB 15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ SCKiS HALS V Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00
W: pozytywna
013
4LMB 16
KTS ENERGIA Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMB 16
MKS POGOŃ III Siedlce GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 17:00
W: pozytywna
028
4LMB 16
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMB 16
SCKiS HALS V Warszawa IKRTS II Józefów 2:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
030
4LMB 16
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły