Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 14 23 109:51
2. STS II Szydłowiec 14 21 103:62
3. ULKS II Kazanów 14 18 93:63
4. ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 14 18 93:78
5. KTS ENERGIA II Kozienice 14 16 94:71
6. TG SOKÓŁ III Brwinów 14 9 72:96
7. UKS LUPUS II Kabaty 14 7 65:99
8. ULKS VIS II Wiskitki 14 0 19:128

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
001
5LMB 1
STS II Szydłowiec ULKS VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
5LMB 1
UKS LUPUS II Kabaty TG SOKÓŁ III Brwinów 5:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:30
W: pozytywna
003
5LMB 1
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
004
5LMB 1
ULKS II Kazanów KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
005
5LMB 2
TG SOKÓŁ III Brwinów STS II Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
006
5LMB 2
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
007
5LMB 2
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS II Kazanów 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
008
5LMB 2
ULKS VIS II Wiskitki UKS LUPUS II Kabaty 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
009
5LMB 3
STS II Szydłowiec ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
010
5LMB 3
UKS LUPUS II Kabaty KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
011
5LMB 3
ULKS II Kazanów TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
012
5LMB 3
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
013
5LMB 4
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00
W: pozytywna
014
5LMB 4
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie UKS LUPUS II Kabaty 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
015
5LMB 4
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
016
5LMB 4
ULKS VIS II Wiskitki ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
017
5LMB 5
STS II Szydłowiec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
018
5LMB 5
UKS LUPUS II Kabaty KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
019
5LMB 5
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
020
5LMB 5
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
021
5LMB 6
KTS ENERGIA II Kozienice STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
022
5LMB 6
ULKS II Kazanów UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
5LMB 6
TG SOKÓŁ III Brwinów KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 4:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
024
5LMB 6
ULKS VIS II Wiskitki ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
025
5LMB 7
STS II Szydłowiec UKS LUPUS II Kabaty 7:7 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
026
5LMB 7
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
027
5LMB 7
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
028
5LMB 7
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
5LMB 8
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS II Wiskitki 8:5 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
5LMB 8
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
W: pozytywna
003
5LMB 8
KTS ENERGIA II Kozienice TG SOKÓŁ III Brwinów 9:1 Szczegóły
2015-02-16
g. 17:00
W: pozytywna
004
5LMB 8
ULKS II Kazanów STS II Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
5LMB 9
UKS LUPUS II Kabaty ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
006
5LMB 9
STS II Szydłowiec KTS ENERGIA II Kozienice 8:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
007
5LMB 9
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
008
5LMB 9
ULKS VIS II Wiskitki KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 0:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
5LMB 10
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
010
5LMB 10
STS II Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 8:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
011
5LMB 10
UKS LUPUS II Kabaty ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
012
5LMB 10
ULKS VIS II Wiskitki KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
013
5LMB 11
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie STS II Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 14:00
W: pozytywna
014
5LMB 11
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska TG SOKÓŁ III Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
015
5LMB 11
KTS ENERGIA II Kozienice UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
016
5LMB 11
ULKS II Kazanów ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2015-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
017
5LMB 12
ULKS II Kazanów ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2015-04-14
g. 17:00
W: pozytywna
018
5LMB 12
KTS ENERGIA II Kozienice KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 4:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
019
5LMB 12
TG SOKÓŁ III Brwinów UKS LUPUS II Kabaty 8:6 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
020
5LMB 12
ULKS VIS II Wiskitki STS II Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
5LMB 13
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie KTS ENERGIA II Kozienice 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
022
5LMB 13
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
5LMB 13
UKS LUPUS II Kabaty STS II Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
5LMB 13
ULKS VIS II Wiskitki TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2015-05-09
g. 11:00
W: pozytywna
025
5LMB 14
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 1:9 Szczegóły
2015-05-07
g. 17:00
W: pozytywna
026
5LMB 14
ULKS II Kazanów KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 17:00
W: pozytywna
027
5LMB 14
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ III Brwinów 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
028
5LMB 14
UKS LUPUS II Kabaty ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły