Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 28 123:66
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 123:61
3. GKS WKRA Sochocin 16 23 114:82
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 19 97:87
5. UKS ALFA Gostynin 16 17 94:99
6. KS Wąsewo 16 16 105:83

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 17 104:90
2. TS Ciechanów 16 14 93:103
3. ULKS TENIS Węgrów 16 13 94:107
4. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 10 70:123
5. UKS Sarbiewo 16 9 75:116
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 56:131

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMA 1
UKS Sarbiewo KS SOKÓŁ I Serock 6:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMA 1
ŻBIK Nasielsk KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMA 1
ULKS TENIS Węgrów GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 15:00
W: pozytywna
005
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
006
4LMA 1
TS Ciechanów KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMA 2
KS SOKÓŁ I Serock ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMA 2
KU AZS SGH Warszawa ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMA 2
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMA 2
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2015-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
012
4LMA 2
KS Wąsewo UKS Sarbiewo 9:1 Szczegóły
2015-10-24
g. 13:00
W: pozytywna
013
4LMA 3
ULKS TENIS Węgrów KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 15:30
W: pozytywna
014
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 15:00
W: pozytywna
015
4LMA 3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
016
4LMA 3
TS Ciechanów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
017
4LMA 3
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2015-11-03
g. 17:00
W: pozytywna
018
4LMA 3
ŻBIK Nasielsk UKS Sarbiewo 3:8 Szczegóły
2015-11-07
g. 11:00
W: pozytywna
019
4LMA 4
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMA 4
KU AZS SGH Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMA 4
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
023
4LMA 4
UKS Sarbiewo TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMA 4
ŻBIK Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 5:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 15:00
W: pozytywna
025
4LMA 5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 2:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMA 5
TS Ciechanów KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2015-11-29
g. 11:00
W: pozytywna
027
4LMA 5
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
4LMA 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin ŻBIK Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-11-21
g. 11:30
W: pozytywna
030
4LMA 5
ULKS TENIS Węgrów UKS Sarbiewo 8:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
031
4LMA 6
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
032
4LMA 6
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
033
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 3:8 Szczegóły
2015-12-11
g. 17:00
W: pozytywna
034
4LMA 6
UKS Sarbiewo UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2015-11-29
g. 12:00
W: pozytywna
035
4LMA 6
ŻBIK Nasielsk LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
036
4LMA 6
ULKS TENIS Węgrów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
037
4LMA 7
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
4LMA 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
4LMA 7
UKS ALFA Gostynin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 15:00
W: pozytywna
040
4LMA 7
TS Ciechanów ŻBIK Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-12-06
g. 15:00
W: pozytywna
041
4LMA 7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin UKS Sarbiewo 10:0 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
043
4LMA 8
KS SOKÓŁ I Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
044
4LMA 8
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2015-12-23
g. 17:00
W: pozytywna
045
4LMA 8
UKS Sarbiewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 3:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
046
4LMA 8
ŻBIK Nasielsk KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
047
4LMA 8
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 8:6 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
048
4LMA 8
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 10:0 Szczegóły
2016-01-10
g. 13:00
W: pozytywna
049
4LMA 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
050
4LMA 9
UKS ALFA Gostynin KS SOKÓŁ I Serock 2:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
4LMA 9
TG SOKÓŁ I Brwinów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
052
4LMA 9
KS Wąsewo ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
053
4LMA 9
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 15:00
W: pozytywna
054
4LMA 9
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS Sarbiewo 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
055
4LMA 10
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
056
4LMA 10
UKS Sarbiewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
057
4LMA 10
ŻBIK Nasielsk UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
058
4LMA 10
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
059
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
060
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
061
4LMA 11
KU AZS SGH Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: negatywna
062
4LMA 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin ŻBIK Nasielsk 10:0 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
4LMA 11
UKS ALFA Gostynin ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
064
4LMA 11
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2016-01-23
g. 17:00
W: pozytywna
065
4LMA 11
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
066
4LMA 11
TS Ciechanów UKS Sarbiewo 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMA 12
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMA 12
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMA 12
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 16:00
W: pozytywna
016
4LMA 12
ŻBIK Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
017
4LMA 12
UKS Sarbiewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 15:00
W: pozytywna
018
4LMA 12
TS Ciechanów ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMA 13
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMA 13
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
006
4LMA 13
KS SOKÓŁ I Serock KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
019
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS Sarbiewo 3:8 Szczegóły
2016-04-02
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMA 13
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
021
4LMA 13
ULKS TENIS Węgrów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMA 14
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMA 14
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMA 14
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMA 14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 14:00
W: pozytywna
023
4LMA 14
ULKS TENIS Węgrów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMA 14
UKS Sarbiewo ŻBIK Nasielsk 8:6 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMA 15
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMA 15
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMA 15
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
4LMA 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMA 15
UKS Sarbiewo TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 15:00
W: pozytywna
027
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ŻBIK Nasielsk 8:6 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
013
4LMA 16
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMA 16
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ I Serock 8:3 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: negatywna
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 10:0 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
029
4LMA 16
ŻBIK Nasielsk TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2016-04-15
g. 17:00
W: pozytywna
030
4LMA 16
UKS Sarbiewo ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły