Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. STS I Szydłowiec 16 26 125:63
2. KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 16 25 120:70
3. KTS ENERGIA I Kozienice 16 25 124:60
4. ISKRA Kotuń 16 17 93:102
5. IKRTS II Józefów 16 13 83:105
6. TOPSPIN GOSIR Konstancin 16 13 87:102

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 18 99:89
2. LUKS I Kowala 16 18 102:95
3. UKS 14 OXYGEN II Ursus 16 15 99:99
4. UKS RETURN II Piaseczno 16 14 85:101
5. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 16 7 63:117
6. STS II Szydłowiec 16 1 53:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 10:00
W: pozytywna
002
4LMB 1
UKS 14 OXYGEN II Ursus ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2015-10-07
g. 18:00
W: pozytywna
003
4LMB 1
TOPSPIN GOSIR Konstancin IKRTS II Józefów 4:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
4LMB 1
LUKS I Kowala KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMB 1
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-10-04
g. 17:00
W: pozytywna
006
4LMB 1
STS II Szydłowiec STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
007
4LMB 2
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 OXYGEN II Ursus 4:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMB 2
ISKRA Kotuń TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:5 Szczegóły
2015-10-23
g. 16:30
W: pozytywna
009
4LMB 2
IKRTS II Józefów LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMB 2
KTS ENERGIA I Kozienice KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
4LMB 2
TG SOKÓŁ II Brwinów STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
012
4LMB 2
STS I Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
013
4LMB 3
TOPSPIN GOSIR Konstancin UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 13:30
W: pozytywna
014
4LMB 3
LUKS I Kowala ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMB 3
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
016
4LMB 3
STS II Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
017
4LMB 3
STS I Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-10-25
g. 10:00
W: pozytywna
018
4LMB 3
UKS 14 OXYGEN II Ursus SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
019
4LMB 4
UKS RETURN II Piaseczno LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
4LMB 4
ISKRA Kotuń KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
4LMB 4
IKRTS II Józefów STS II Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMB 4
KTS ENERGIA I Kozienice STS I Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-11-04
g. 18:00
W: pozytywna
023
4LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 10:00
W: pozytywna
024
4LMB 4
UKS 14 OXYGEN II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin 4:8 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
4LMB 5
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
026
4LMB 5
STS II Szydłowiec ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2015-11-15
g. 17:00
W: pozytywna
027
4LMB 5
STS I Szydłowiec IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
4LMB 5
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2015-11-17
g. 17:00
W: pozytywna
029
4LMB 5
LUKS I Kowala UKS 14 OXYGEN II Ursus 7:7 Szczegóły
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
030
4LMB 5
TOPSPIN GOSIR Konstancin SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
031
4LMB 6
UKS RETURN II Piaseczno STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
032
4LMB 6
ISKRA Kotuń STS I Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
033
4LMB 6
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
034
4LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 1:9 Szczegóły
2015-11-22
g. 10:00
W: pozytywna
035
4LMB 6
UKS 14 OXYGEN II Ursus KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 3:8 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
036
4LMB 6
TOPSPIN GOSIR Konstancin LUKS I Kowala 8:6 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
037
4LMB 7
STS I Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
4LMB 7
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
4LMB 7
KTS ENERGIA I Kozienice IKRTS II Józefów 10:0 Szczegóły
2015-12-06
g. 17:00
W: pozytywna
040
4LMB 7
STS II Szydłowiec UKS 14 OXYGEN II Ursus 1:9 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
041
4LMB 7
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:3 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
4LMB 7
LUKS I Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
043
4LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
044
4LMB 8
ISKRA Kotuń KTS ENERGIA I Kozienice 3:8 Szczegóły
2015-12-12
g. 11:00
W: pozytywna
045
4LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-12-20
g. 10:00
W: pozytywna
046
4LMB 8
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS I Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
047
4LMB 8
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
048
4LMB 8
LUKS I Kowala KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
049
4LMB 9
IKRTS II Józefów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2016-01-09
g. 13:00
W: pozytywna
050
4LMB 9
KTS ENERGIA I Kozienice UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
W: pozytywna
052
4LMB 9
STS I Szydłowiec TOPSPIN GOSIR Konstancin 8:6 Szczegóły
2016-01-06
g. 17:00
W: pozytywna
053
4LMB 9
STS II Szydłowiec LUKS I Kowala 2:8 Szczegóły
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
4LMB 9
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
055
4LMB 10
UKS RETURN II Piaseczno IKRTS II Józefów 4:8 Szczegóły
2016-01-20
g. 17:00
W: pozytywna
056
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 10:00
W: pozytywna
057
4LMB 10
UKS 14 OXYGEN II Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 8:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
058
4LMB 10
TOPSPIN GOSIR Konstancin TG SOKÓŁ II Brwinów 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
059
4LMB 10
LUKS I Kowala STS I Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
4LMB 10
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS II Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
061
4LMB 11
ISKRA Kotuń UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-01-24
g. 10:00
W: pozytywna
062
4LMB 11
IKRTS II Józefów UKS 14 OXYGEN II Ursus 8:2 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
4LMB 11
KTS ENERGIA I Kozienice TOPSPIN GOSIR Konstancin 9:1 Szczegóły
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
064
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów LUKS I Kowala 8:4 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
W: pozytywna
065
4LMB 11
STS I Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-01-24
g. 17:00
W: pozytywna
066
4LMB 11
STS II Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
4LMB 12
TOPSPIN GOSIR Konstancin STS I Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
4LMB 12
IKRTS II Józefów KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
W: pozytywna
003
4LMB 12
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
016
4LMB 12
UKS 14 OXYGEN II Ursus STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2016-02-14
g. 11:00
W: pozytywna
017
4LMB 12
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS I Kowala 4:8 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
018
4LMB 12
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: negatywna
004
4LMB 13
IKRTS II Józefów STS I Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
005
4LMB 13
KTS ENERGIA I Kozienice ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
006
4LMB 13
TOPSPIN GOSIR Konstancin KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-03-06
g. 11:00
W: pozytywna
019
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 OXYGEN II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-03-20
g. 12:00
W: pozytywna
020
4LMB 13
LUKS I Kowala TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
021
4LMB 13
STS II Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
007
4LMB 14
STS I Szydłowiec ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
008
4LMB 14
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 8:6 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
009
4LMB 14
IKRTS II Józefów TOPSPIN GOSIR Konstancin 7:7 Szczegóły
2016-04-17
g. 11:00
W: pozytywna
022
4LMB 14
UKS 14 OXYGEN II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
023
4LMB 14
LUKS I Kowala UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
024
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
4LMB 15
KU AZS POLITECHNIKA Warszawa STS I Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-04-03
g. 14:00
W: pozytywna
011
4LMB 15
ISKRA Kotuń IKRTS II Józefów 8:5 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
012
4LMB 15
TOPSPIN GOSIR Konstancin KTS ENERGIA I Kozienice 1:9 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
025
4LMB 15
UKS 14 OXYGEN II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
026
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
027
4LMB 15
LUKS I Kowala STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
W: pozytywna
013
4LMB 16
STS I Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
4LMB 16
TOPSPIN GOSIR Konstancin ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
4LMB 16
IKRTS II Józefów KU AZS POLITECHNIKA Warszawa 0:10 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
4LMB 16
UKS 14 OXYGEN II Ursus LUKS I Kowala 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 14:00
W: pozytywna
029
4LMB 16
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 17:00
W: pozytywna
030
4LMB 16
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły