Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS II Kabaty 14 27 115:46
2. SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 14 18 96:72
3. ULKS II Kazanów 14 18 97:59
4. KTS ENERGIA II Kozienice 14 16 90:72
5. GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 14 15 83:88
6. UKS RETURN III Piaseczno 14 14 81:81
7. LUKS II Kowala 14 4 47:107
8. VIS II Wiskitki 14 0 33:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
5LMB 1
UKS LUPUS II Kabaty UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
5LMB 1
LUKS II Kowala ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
5LMB 1
VIS II Wiskitki KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
5LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 4:8 Szczegóły
2015-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
005
5LMB 2
ULKS II Kazanów UKS LUPUS II Kabaty 3:8 Szczegóły
2015-10-30
g. 16:30
W: pozytywna
006
5LMB 2
UKS RETURN III Piaseczno LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
007
5LMB 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
008
5LMB 2
KTS ENERGIA II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
009
5LMB 3
UKS LUPUS II Kabaty KTS ENERGIA II Kozienice 8:3 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
010
5LMB 3
LUKS II Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 1:9 Szczegóły
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
011
5LMB 3
VIS II Wiskitki UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2015-11-08
g. 16:00
W: pozytywna
012
5LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
013
5LMB 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj UKS LUPUS II Kabaty 0:10 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
014
5LMB 4
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
5LMB 4
ULKS II Kazanów VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2015-12-12
g. 17:00
W: pozytywna
016
5LMB 4
UKS RETURN III Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
017
5LMB 5
UKS LUPUS II Kabaty SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
018
5LMB 5
LUKS II Kowala VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
019
5LMB 5
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj UKS RETURN III Piaseczno 7:7 Szczegóły
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
020
5LMB 5
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
021
5LMB 6
VIS II Wiskitki UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: negatywna
022
5LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa LUKS II Kowala 10:0 Szczegóły
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
023
5LMB 6
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 9:1 Szczegóły
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
024
5LMB 6
UKS RETURN III Piaseczno KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
025
5LMB 7
UKS LUPUS II Kabaty LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
026
5LMB 7
VIS II Wiskitki SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
027
5LMB 7
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
028
5LMB 7
ULKS II Kazanów UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
5LMB 8
UKS LUPUS II Kabaty VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
002
5LMB 8
ULKS II Kazanów LUKS II Kowala 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 17:00
W: pozytywna
003
5LMB 8
UKS RETURN III Piaseczno GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8:2 Szczegóły
2016-02-21
g. 16:00
W: pozytywna
004
5LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
5LMB 9
LUKS II Kowala UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
5LMB 9
VIS II Wiskitki ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
007
5LMB 9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-03-20
g. 17:00
W: pozytywna
008
5LMB 9
KTS ENERGIA II Kozienice UKS RETURN III Piaseczno 8:2 Szczegóły
2016-03-13
g. 17:00
W: pozytywna
009
5LMB 10
UKS RETURN III Piaseczno UKS LUPUS II Kabaty 6:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
010
5LMB 10
ULKS II Kazanów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
011
5LMB 10
VIS II Wiskitki GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 4:8 Szczegóły
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
012
5LMB 10
LUKS II Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-03-16
g. 17:00
W: pozytywna
013
5LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS LUPUS II Kabaty 7:7 Szczegóły
2016-04-03
g. 17:00
W: pozytywna
014
5LMB 11
UKS RETURN III Piaseczno ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
015
5LMB 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj LUKS II Kowala 8:6 Szczegóły
2016-04-03
g. 11:00
W: pozytywna
016
5LMB 11
KTS ENERGIA II Kozienice VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
017
5LMB 12
KTS ENERGIA II Kozienice UKS LUPUS II Kabaty 4:8 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
018
5LMB 12
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
019
5LMB 12
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
020
5LMB 12
LUKS II Kowala UKS RETURN III Piaseczno 6:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 11:00
W: pozytywna
021
5LMB 13
UKS LUPUS II Kabaty GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8:5 Szczegóły
2016-04-28
g. 18:30
W: pozytywna
022
5LMB 13
ULKS II Kazanów KTS ENERGIA II Kozienice 9:1 Szczegóły
2016-05-12
g. 16:30
W: pozytywna
023
5LMB 13
LUKS II Kowala SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-05-08
g. 17:00
W: pozytywna
024
5LMB 13
UKS RETURN III Piaseczno VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: negatywna
025
5LMB 14
UKS LUPUS II Kabaty ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
026
5LMB 14
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 7:7 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
027
5LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 5:8 Szczegóły
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
028
5LMB 14
VIS II Wiskitki LUKS II Kowala 4:8 Szczegóły