Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8 16 66:14
2. IKTS BROŃ Radom 8 9 39:41
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8 9 46:34
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 8 6 38:42
5. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8 0 11:69

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
2LK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom 6:4 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LK 1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 2:8 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
003
2LK 2
IKTS BROŃ Radom LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 1:9 Szczegóły
SG: Andrzej Wiatrak
2015-10-25
g. 11:00
W: pozytywna
004
2LK 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LK 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 9:1 Szczegóły
SG:
2015-11-08
g. 09:00
W: pozytywna
006
2LK 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
007
2LK 4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
SG:
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
008
2LK 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj IKTS BROŃ Radom 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
009
2LK 5
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:3 Szczegóły
SG:
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LK 5
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2016-02-21
g. 11:00
W: pozytywna
001
2LK 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 0:10 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-02-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LK 6
IKTS BROŃ Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2016-03-15
g. 18:00
W: pozytywna
003
2LK 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2016-03-13
g. 11:00
W: pozytywna
004
2LK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj 6:4 Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LK 8
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 3:7 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-04-10
g. 11:00
W: pozytywna
006
2LK 8
IKTS BROŃ Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Wiatrak
2016-04-24
g. 11:00
W: pozytywna
007
2LK 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKTS BROŃ Radom 10:0 Szczegóły
SG:
2016-05-08
g. 15:00
W: pozytywna
008
2LK 9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
2LK 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:6 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2016-05-22
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LK 10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ Radom 0:10 Szczegóły
SG: Robert Krusiński