Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2015/2016

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 14 26 119:21
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 88:52
3. SKS 40 I Warszawa 14 20 84:56
4. GKTS Wiązowna 14 16 86:54

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MLEXER Elbląg 18 25 108:72
2. IKRTS I Józefów 18 20 94:86
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 19 95:85
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 17 15 79:91
5. MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 18 14 74:106
6. MORLINY III Ostróda 17 12 72:98
7. UKS RETURN I Piaseczno 17 5 48:122
8. UKS 14 OXYGEN I Ursus 17 0 33:137

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
001
2LM 1
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS RETURN I Piaseczno 6:4 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-10-04
g. 13:00
W: pozytywna
002
2LM 1
UKS 14 OXYGEN I Ursus UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
003
2LM 1
MLEXER Elbląg IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
004
2LM 1
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2015-10-04
g. 11:00
W: pozytywna
005
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2015-10-04
g. 16:00
W: pozytywna
006
2LM 1
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2015-10-18
g. 17:00
W: pozytywna
007
2LM 2
UKS RETURN I Piaseczno UKS 14 OXYGEN I Ursus 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2015-11-07
g. 11:00
W: pozytywna
008
2LM 2
UKS VICTORIA REPRO Płock MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
009
2LM 2
IKRTS I Józefów GKTS Wiązowna 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LM 2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG:
2015-10-18
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-10-03
g. 16:00
W: pozytywna
012
2LM 2
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2015-11-15
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 3
MLEXER Elbląg UKS RETURN I Piaseczno 6:4 Szczegóły
SG:
2015-10-24
g. 17:00
W: pozytywna
014
2LM 3
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2015-12-05
g. 16:00
W: pozytywna
015
2LM 3
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2015-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
2LM 3
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 6:4 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2015-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
017
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2015-10-25
g. 13:00
W: pozytywna
018
2LM 3
UKS 14 OXYGEN I Ursus MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
019
2LM 4
UKS RETURN I Piaseczno GKTS Wiązowna 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
020
2LM 4
UKS VICTORIA REPRO Płock MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2015-11-07
g. 16:00
W: pozytywna
021
2LM 4
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
022
2LM 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2015-11-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
2LM 4
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2015-11-08
g. 13:00
W: pozytywna
024
2LM 4
UKS 14 OXYGEN I Ursus MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
025
2LM 5
MORLINY III Ostróda UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG:
2015-11-15
g. 16:00
W: pozytywna
026
2LM 5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
027
2LM 5
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa IKRTS I Józefów 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2015-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
028
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2015-11-11
g. 11:00
W: pozytywna
029
2LM 5
GKTS Wiązowna UKS 14 OXYGEN I Ursus 7:3 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2015-11-21
g. 12:00
W: pozytywna
030
2LM 5
MLEXER Elbląg MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2015-11-22
g. 18:00
W: pozytywna
031
2LM 6
UKS RETURN I Piaseczno SKS 40 I Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2015-12-12
g. 11:00
W: pozytywna
032
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2015-11-21
g. 19:00
W: pozytywna
033
2LM 6
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-11-22
g. 11:00
W: pozytywna
034
2LM 6
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz
2015-11-22
g. 13:00
W: pozytywna
035
2LM 6
UKS 14 OXYGEN I Ursus MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-11-21
g. 17:00
W: pozytywna
036
2LM 6
MLEXER Elbląg GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2015-12-16
g. 17:00
W: pozytywna
037
2LM 7
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
038
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
039
2LM 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2015-12-06
g. 16:00
W: pozytywna
040
2LM 7
SKS 40 I Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus 9:1 Szczegóły
SG: Adam Dorsz
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
041
2LM 7
MORLINY III Ostróda MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG:
2015-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
042
2LM 7
GKTS Wiązowna MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2015-12-20
g. 17:00
W: pozytywna
043
2LM 8
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2015-12-20
g. 11:00
W: pozytywna
044
2LM 8
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2015-12-19
g. 13:00
W: pozytywna
045
2LM 8
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz
2015-12-20
g. 18:00
W: pozytywna
046
2LM 8
UKS 14 OXYGEN I Ursus SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2015-12-12
g. 15:00
W: pozytywna
047
2LM 8
MLEXER Elbląg SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2015-12-19
g. 14:00
W: pozytywna
048
2LM 8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
049
2LM 9
IKRTS I Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
050
2LM 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS RETURN I Piaseczno 9:1 Szczegóły
SG:
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
051
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS 14 OXYGEN I Ursus 10:0 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-01-06
g. 16:00
W: pozytywna
052
2LM 9
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MLEXER Elbląg 9:1 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2016-01-09
g. 17:00
W: pozytywna
053
2LM 9
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-01-06
g. 11:00
W: pozytywna
054
2LM 9
MORLINY III Ostróda MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2016-01-17
g. 15:00
W: pozytywna
055
2LM 10
UKS RETURN I Piaseczno IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
056
2LM 10
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz
2016-01-17
g. 13:00
W: pozytywna
057
2LM 10
UKS 14 OXYGEN I Ursus LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-01-23
g. 15:00
W: pozytywna
058
2LM 10
MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2016-01-17
g. 17:00
W: pozytywna
059
2LM 10
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-01-17
g. 11:00
W: pozytywna
060
2LM 10
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2016-01-23
g. 10:00
W: pozytywna
061
2LM 11
UKS VICTORIA REPRO Płock UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2016-01-24
g. 13:00
W: pozytywna
062
2LM 11
IKRTS I Józefów UKS 14 OXYGEN I Ursus 10:0 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2016-01-24
g. 11:00
W: pozytywna
063
2LM 11
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG:
2015-12-04
g. 19:00
W: pozytywna
064
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
065
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-01-24
g. 16:00
W: pozytywna
066
2LM 11
SKS 40 I Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Miłosz Pączkiewicz
2016-02-21
g. 11:00
001
2LM 12
UKS VICTORIA REPRO Płock GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2016-03-12
g. 17:00
002
2LM 12
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa SKS 40 I Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-02-27
g. 13:00
007
2LM 12
MLEXER Elbląg UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
SG:
2016-03-05
g. 16:00
008
2LM 12
UKS RETURN I Piaseczno IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-02-21
g. 11:00
009
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG:
2016-02-21
g. 11:00
010
2LM 12
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-03-13
g. 18:00
003
2LM 13
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2016-03-20
g. 11:00
004
2LM 13
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-03-13
g. 17:00
011
2LM 13
UKS RETURN I Piaseczno MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG: Maciej Pietrzykowski
2016-03-12
g. 12:00
012
2LM 13
IKRTS I Józefów UKS 14 OXYGEN I Ursus 9:1 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-03-13
g. 11:00
013
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG:
2016-03-13
g. 11:00
014
2LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-04-03
g. 17:00
005
2LM 14
SCKiS HALS WADWICZ I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-04-03
g. 17:00
006
2LM 14
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2016-04-10
g. 19:00
015
2LM 14
KS SPÓJNIA II Warszawa MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-05-28
g. 11:00
016
2LM 14
IKRTS I Józefów MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-04-02
g. 11:00
017
2LM 14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
SG:
2016-04-24
g. 17:00
018
2LM 14
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2016-04-10
g. 11:00
019
2LM 15
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz
2016-04-10
g. 11:00
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa IKRTS I Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-04-10
g. 17:00
021
2LM 15
UKS RETURN I Piaseczno LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
SG: Adam Dorsz
2016-04-10
g. 11:00
022
2LM 15
MORLINY III Ostróda UKS 14 OXYGEN I Ursus 8:2 Szczegóły
SG:
2016-05-08
g. 11:00
023
2LM 16
MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG:
2016-05-08
g. 11:00
024
2LM 16
IKRTS I Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-05-08
g. 11:00
025
2LM 16
MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki UKS 14 OXYGEN I Ursus 6:4 Szczegóły
SG: Aneta Janisiewicz
2016-05-08
g. 11:00
026
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 8:2 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-05-21
g. 11:00
027
2LM 17
MLEXER Elbląg LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG:
2016-05-22
g. 11:00
028
2LM 17
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2016-05-22
g. 17:00
029
2LM 17
UKS RETURN I Piaseczno MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2016-05-22
g. 13:00
030
2LM 17
UKS 14 OXYGEN I Ursus KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-04-10
g. 15:00
031
2LM 18
IKRTS I Józefów MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-05-29
g. 11:00
032
2LM 18
MORLINY III Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński -:- Szczegóły
SG:
2016-05-25
g. 18:00
033
2LM 18
KS SPÓJNIA II Warszawa MAZOVIA BS Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-05-29
g. 13:00
034
2LM 18
UKS 14 OXYGEN I Ursus UKS RETURN I Piaseczno -:- Szczegóły
SG: Marek Snopiński