Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 24 103:37
2. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 14 22 95:45
3. SKS 40 Warszawa 14 19 87:53
4. EKS MLEXER Elbląg 14 17 88:52

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 18 25 115:65
2. KS SPÓJNIA II Warszawa 18 22 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 19 86:94
4. GLKS I Nadarzyn 18 17 81:99
5. IKRTS Józefów 18 17 87:93
6. MORLINY III Ostróda 18 12 66:114
7. UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 18 5 55:125
8. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 18 1 37:143

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-09
g. 14:00
001
2LM 1
GLKS I Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2016-10-22
g. 16:00
002
2LM 1
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-10-02
g. 11:00
003
2LM 1
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-10-02
g. 11:00
004
2LM 1
IKRTS Józefów GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2016-10-02
g. 11:00
005
2LM 1
EKS MLEXER Elbląg UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG:
2016-10-02
g. 11:00
006
2LM 1
MORLINY III Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-10
g. 11:00
007
2LM 2
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2016-10-16
g. 11:00
008
2LM 2
UKS VICTORIA REPRO Płock MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-10-16
g. 11:00
009
2LM 2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki IKRTS Józefów 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-10-16
g. 11:00
010
2LM 2
GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-10-29
g. 11:00
011
2LM 2
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY III Ostróda 0:10 Szczegóły
SG:
2016-10-21
g. 18:00
012
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2016-10-23
g. 11:00
013
2LM 3
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-10-23
g. 11:00
014
2LM 3
IKRTS Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock 1:9 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2016-11-12
g. 16:00
W: negatywna
015
2LM 3
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2016-10-22
g. 16:00
016
2LM 3
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG:
2016-10-23
g. 11:00
017
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2016-10-23
g. 16:00
018
2LM 3
SKS 40 Warszawa GLKS I Nadarzyn 10:0 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-11-06
g. 11:00
019
2LM 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2016-11-06
g. 11:00
020
2LM 4
UKS VICTORIA REPRO Płock EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
021
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-11-06
g. 11:00
022
2LM 4
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-11-06
g. 11:00
023
2LM 4
GLKS I Nadarzyn UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-11-06
g. 16:00
024
2LM 4
SKS 40 Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2016-11-13
g. 11:00
025
2LM 5
EKS MLEXER Elbląg LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2016-11-13
g. 11:00
026
2LM 5
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 0:10 Szczegóły
SG:
2016-11-13
g. 11:00
027
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-11-06
g. 17:00
028
2LM 5
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2016-11-26
g. 17:00
029
2LM 5
IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2016-11-13
g. 11:00
030
2LM 5
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GLKS I Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-11-27
g. 11:00
031
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2016-11-27
g. 11:00
032
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-10
g. 13:00
033
2LM 6
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 7:3 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2016-11-25
g. 19:00
034
2LM 6
GLKS I Nadarzyn GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2016-12-03
g. 17:00
035
2LM 6
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2016-11-27
g. 11:00
036
2LM 6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2016-12-11
g. 11:00
037
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2016-12-11
g. 11:00
038
2LM 7
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 11:00
039
2LM 7
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2016-12-11
g. 11:00
040
2LM 7
MORLINY III Ostróda SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 11:00
041
2LM 7
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
SG:
2016-12-11
g. 11:00
042
2LM 7
IKRTS Józefów GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2016-12-18
g. 11:00
043
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
SG:
2016-12-18
g. 11:00
044
2LM 8
UKS VICTORIA REPRO Płock GKTS Wiązowna 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2016-12-18
g. 11:00
045
2LM 8
GLKS I Nadarzyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2016-12-18
g. 16:00
046
2LM 8
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2017-01-08
g. 11:00
047
2LM 8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin MORLINY III Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2016-12-04
g. 11:00
048
2LM 8
IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 2:8 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-01-15
g. 11:00
049
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2016-12-11
g. 15:00
050
2LM 9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-01-15
g. 11:00
051
2LM 9
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-01-15
g. 11:00
052
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2016-11-05
g. 16:00
053
2LM 9
MORLINY III Ostróda IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG:
2017-01-15
g. 11:00
054
2LM 9
EKS MLEXER Elbląg GLKS I Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG:
2017-01-22
g. 11:00
055
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
SG:
2017-01-22
g. 11:00
056
2LM 10
GLKS I Nadarzyn UKS VICTORIA REPRO Płock 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-01-22
g. 16:00
057
2LM 10
SKS 40 Warszawa GKTS Wiązowna 10:0 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-01-22
g. 12:00
058
2LM 10
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-01-20
g. 18:00
059
2LM 10
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2016-12-14
g. 17:00
060
2LM 10
EKS MLEXER Elbląg MORLINY III Ostróda 10:0 Szczegóły
SG:
2017-02-05
g. 11:00
061
2LM 11
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-02-05
g. 11:00
062
2LM 11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-02-05
g. 11:00
063
2LM 11
GKTS Wiązowna MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-02-05
g. 13:00
064
2LM 11
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 2:8 Szczegóły
SG:
2016-10-16
g. 17:00
065
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 2:8 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2017-02-05
g. 11:00
066
2LM 11
MORLINY III Ostróda GLKS I Nadarzyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-02-26
g. 11:00
001
2LM 12
UKS VICTORIA REPRO Płock BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:7 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2017-02-26
g. 16:00
002
2LM 12
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2017-03-11
g. 19:00
003
2LM 12
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
SG:
2017-02-26
g. 11:00
004
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 17:00
005
2LM 12
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2017-03-04
g. 15:00
006
2LM 12
GLKS I Nadarzyn IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-03-05
g. 17:00
007
2LM 13
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-03-12
g. 11:00
008
2LM 13
EKS MLEXER Elbląg UKS VICTORIA REPRO Płock 2:8 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 11:00
009
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
SG:
2017-03-12
g. 11:00
010
2LM 13
GKTS Wiązowna IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-03-12
g. 11:00
011
2LM 13
GLKS I Nadarzyn MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2017-03-12
g. 13:00
W: negatywna
012
2LM 13
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG:
2017-03-26
g. 11:00
013
2LM 14
UKS VICTORIA REPRO Płock SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-03-26
g. 11:00
014
2LM 14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-03-26
g. 11:00
015
2LM 14
MORLINY III Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2017-03-25
g. 10:00
016
2LM 14
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-03-26
g. 11:00
017
2LM 14
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GLKS I Nadarzyn 3:7 Szczegóły
SG:
2017-03-26
g. 11:00
018
2LM 14
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2017-04-09
g. 17:00
019
2LM 15
IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-04-20
g. 18:30
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-04-09
g. 11:00
021
2LM 15
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG:
2017-05-07
g. 17:00
022
2LM 15
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GLKS I Nadarzyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-04-22
g. 14:00
023
2LM 16
GLKS I Nadarzyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-04-28
g. 18:00
024
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-04-23
g. 11:00
025
2LM 16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG:
2017-03-25
g. 13:00
026
2LM 16
IKRTS Józefów UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-05-03
g. 18:00
027
2LM 17
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-05-03
g. 11:00
028
2LM 17
GLKS I Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-05-03
g. 11:00
029
2LM 17
IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 7:3 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2017-04-23
g. 17:00
030
2LM 17
MORLINY III Ostróda UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG:
2017-05-12
g. 19:00
031
2LM 18
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-05-12
g. 18:00
032
2LM 18
GKTS Wiązowna GLKS I Nadarzyn 9:1 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2017-05-06
g. 11:00
033
2LM 18
IKRTS Józefów MORLINY III Ostróda 8:2 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-05-14
g. 11:00
034
2LM 18
UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: