Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Sanniki 14 23 108:52
2. UKS IMOLA LUPUS Warszawa 14 19 102:68
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 14 19 101:67
4. GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 14 18* 99:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 18 28 135:85
2. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 22 120:93
3. KTS ENERGIA I Kozienice 18 17 103:116
4. STS Szydłowiec 18 15 105:106
5. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 18 14 75:125
6. UKS 14 I Ursus 18 11 87:124
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 9 80:136
8. AZS POLITECHNIKA Warszawa 18 4 63:141

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin karę jednego ujemnego punktu.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 12:00
001
3LM 1
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
002
3LM 1
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
3LM 1
KTS ENERGIA I Kozienice UKS 14 I Ursus 8:5 Szczegóły
2016-10-08
g. 12:00
004
3LM 1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
3LM 1
STS Szydłowiec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
3LM 1
AZS POLITECHNIKA Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
3LM 2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
3LM 2
UKS Sanniki KTS ENERGIA I Kozienice 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 13:00
009
3LM 2
UKS 14 I Ursus KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
3LM 2
UKS IMOLA LUPUS Warszawa STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
3LM 2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
3LM 2
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-11-12
g. 11:00
013
3LM 3
KTS ENERGIA I Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
W: negatywna
014
3LM 3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 0:10 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
3LM 3
STS Szydłowiec UKS 14 I Ursus 8:3 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
016
3LM 3
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
3LM 3
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
3LM 3
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
3LM 4
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
3LM 4
UKS Sanniki STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 13:00
021
3LM 4
UKS 14 I Ursus AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
3LM 4
UKS IMOLA LUPUS Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 1:9 Szczegóły
2016-12-03
g. 11:00
024
3LM 4
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
3LM 5
STS Szydłowiec SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
3LM 5
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS Sanniki 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
3LM 5
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS IMOLA LUPUS Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
3LM 5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
3LM 5
KTS ENERGIA I Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-12-14
g. 17:30
031
3LM 6
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
032
3LM 6
UKS Sanniki ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 13:00
033
3LM 6
UKS 14 I Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
034
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS IMOLA LUPUS Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
035
3LM 6
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin STS Szydłowiec 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
036
3LM 6
KTS ENERGIA I Kozienice KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2016-12-08
g. 18:00
037
3LM 7
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
038
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 14:00
039
3LM 7
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS 14 I Ursus 9:1 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
W: negatywna
040
3LM 7
AZS POLITECHNIKA Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
3LM 7
STS Szydłowiec KTS ENERGIA I Kozienice 4:8 Szczegóły
2016-12-10
g. 13:00
042
3LM 7
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 17:00
043
3LM 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
3LM 8
UKS Sanniki UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
3LM 8
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 I Ursus 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
3LM 8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-01-07
g. 12:00
047
3LM 8
KTS ENERGIA I Kozienice AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
3LM 8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-01-07
g. 13:00
049
3LM 9
UKS 14 I Ursus UKS Sanniki 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
050
3LM 9
UKS IMOLA LUPUS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
3LM 9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-06
g. 12:00
052
3LM 9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KTS ENERGIA I Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
3LM 9
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
3LM 9
STS Szydłowiec KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
3LM 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS 14 I Ursus 8:2 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
3LM 10
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
3LM 10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS IMOLA LUPUS Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
3LM 10
KTS ENERGIA I Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
3LM 10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
3LM 10
STS Szydłowiec AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
061
3LM 11
UKS Sanniki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 13:00
062
3LM 11
UKS 14 I Ursus GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
3LM 11
UKS IMOLA LUPUS Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
3LM 11
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
3LM 11
AZS POLITECHNIKA Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-03-19
g. 14:00
001
3LM 12
UKS IMOLA LUPUS Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
3LM 12
UKS Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
3LM 12
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-03-07
g. 18:30
004
3LM 12
AZS POLITECHNIKA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
3LM 12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS 14 I Ursus 8:6 Szczegóły
2017-03-25
g. 11:00
006
3LM 12
KTS ENERGIA I Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2017-03-11
g. 11:00
007
3LM 13
UKS IMOLA LUPUS Warszawa UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
3LM 13
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
3LM 13
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
010
3LM 13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS ENERGIA I Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 13:00
011
3LM 13
UKS 14 I Ursus STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-03-10
g. 18:00
012
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
3LM 14
UKS Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
3LM 14
UKS IMOLA LUPUS Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-03-26
g. 12:00
015
3LM 14
UKS 14 I Ursus ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-04-29
g. 11:00
016
3LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
017
3LM 14
AZS POLITECHNIKA Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
018
3LM 14
KS SPÓJNIA III Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
3LM 15
KTS ENERGIA I Kozienice ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2017-04-12
g. 17:30
020
3LM 15
UKS 14 I Ursus SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
3LM 15
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki AZS POLITECHNIKA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
022
3LM 15
KS SPÓJNIA III Warszawa STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
023
3LM 16
STS Szydłowiec ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
W: negatywna
024
3LM 16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-04-20
g. 18:00
025
3LM 16
AZS POLITECHNIKA Warszawa UKS 14 I Ursus 4:8 Szczegóły
2017-04-21
g. 18:00
026
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 7:7 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
3LM 17
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
028
3LM 17
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
029
3LM 17
AZS POLITECHNIKA Warszawa KTS ENERGIA I Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-04-28
g. 18:30
030
3LM 17
UKS 14 I Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-04-05
g. 17:00
031
3LM 18
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
032
3LM 18
STS Szydłowiec KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-05-07
g. 15:00
033
3LM 18
UKS 14 I Ursus KTS ENERGIA I Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
034
3LM 18
KS SPÓJNIA III Warszawa AZS POLITECHNIKA Warszawa 7:7 Szczegóły