Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA Gostynin 16 26 116:57
2. KU AZS SGH Warszawa 16 24 118:73
3. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 24 116:76
4. GKS WKRA Sochocin 16 19 106:89
5. KS Wąsewo 16 17 97:87
6. UKS II Sanniki 16 13 87:96

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 15* 104:105
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 14 91:104
3. TS Ciechanów 16 13 88:97
4. KS SOKÓŁ I Serock 16 12* 92:103
5. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 16 10 69:112
6. ŻBIK Nasielsk 16 2 47:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.

* UWAGA: Wydział Rozgrywek MZTS nałożył na drużynę GUKS ORZEŁ II Siedlin karę jednego ujemnego punktu oraz na drużynę KS SOKÓŁ Serock karę dwóch ujemnych punktów.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
002
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2016-10-07
g. 18:00
003
4LMA 1
ŻBIK Nasielsk TS Ciechanów 0:10 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
004
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SOKÓŁ I Serock 8:2 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
4LMA 1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KU AZS SGH Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMA 2
UKS ALFA Gostynin TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
4LMA 2
KS Wąsewo ŻBIK Nasielsk 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
4LMA 2
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
4LMA 2
KS SOKÓŁ I Serock GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
011
4LMA 2
UKS II Sanniki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
4LMA 2
KU AZS SGH Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
4LMA 3
ŻBIK Nasielsk UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
4LMA 3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2016-10-30
g. 11:00
015
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
4LMA 3
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SOKÓŁ I Serock 3:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
017
4LMA 3
KU AZS SGH Warszawa UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4LMA 4
UKS ALFA Gostynin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
020
4LMA 4
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
021
4LMA 4
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
4LMA 4
KS SOKÓŁ I Serock KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4LMA 4
TG SOKÓŁ I Brwinów ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMA 5
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
4LMA 5
KU AZS SGH Warszawa TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
4LMA 5
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ I Serock 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
4LMA 5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
4LMA 5
ŻBIK Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2016-12-16
g. 18:00
031
4LMA 6
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-12-04
g. 15:00
032
4LMA 6
KS Wąsewo KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
034
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ I Serock 4:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMA 6
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
4LMA 6
ŻBIK Nasielsk LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
037
4LMA 7
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
W: negatywna
038
4LMA 7
UKS II Sanniki KS Wąsewo 10:0 Szczegóły
2016-12-14
g. 18:00
039
4LMA 7
KS SOKÓŁ I Serock TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
040
4LMA 7
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2016-12-09
g. 19:00
041
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
4LMA 7
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2016-12-20
g. 19:00
043
4LMA 8
UKS ALFA Gostynin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
4LMA 8
KS Wąsewo KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
4LMA 8
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
4LMA 8
ŻBIK Nasielsk SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
048
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 14:00
049
4LMA 9
TS Ciechanów KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
050
4LMA 9
KS SOKÓŁ I Serock UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
051
4LMA 9
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ I Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
052
4LMA 9
KU AZS SGH Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-01-29
g. 12:00
053
4LMA 9
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
054
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMA 10
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-01-22
g. 12:00
056
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
4LMA 10
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ I Serock 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
058
4LMA 10
ŻBIK Nasielsk UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMA 10
GKS WKRA Sochocin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
062
4LMA 11
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
4LMA 11
KS SOKÓŁ I Serock ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
064
4LMA 11
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
4LMA 11
KU AZS SGH Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
4LMA 11
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
001
4LMA 12
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-03-24
g. 18:00
002
4LMA 12
UKS II Sanniki UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2017-03-05
g. 11:00
003
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin KU AZS SGH Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
004
4LMA 12
ŻBIK Nasielsk KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
4LMA 12
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
006
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
4LMA 13
KU AZS SGH Warszawa KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
4LMA 13
KS SOKÓŁ I Serock SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin ŻBIK Nasielsk 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
013
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin TG SOKÓŁ I Brwinów 4:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
014
4LMA 14
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-03-25
g. 17:00
015
4LMA 14
KS Wąsewo UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
4LMA 14
KS SOKÓŁ I Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMA 14
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
4LMA 14
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 09:30
019
4LMA 15
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
4LMA 15
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
022
4LMA 15
KS SOKÓŁ I Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
023
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-05-07
g. 11:00
024
4LMA 15
TS Ciechanów ŻBIK Nasielsk 8:2 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
025
4LMA 16
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-04-22
g. 10:00
027
4LMA 16
UKS II Sanniki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ I Serock 7:7 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:5 Szczegóły