Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 30 130:59
2. SKS 40 II Warszawa 16 24 116:73
3. UKS 14 II Ursus 16 20 104:94
4. UKS RETURN Piaseczno 16 18 95:98
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 17 100:90
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 12 78:106

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 16 16 94:97
2. ISKRA Kotuń 16 15 101:98
3. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 14 96:102
4. ULKS TENIS Węgrów 16 13 97:107
5. ULKS Kazanów 16 12 87:105
6. STS Szydłowiec II 16 1 63:132

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
4LMB 1
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-10-15
g. 11:00
002
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS 14 II Ursus 1:9 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
004
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów UKS RETURN Piaseczno 8:4 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
4LMB 1
STS Szydłowiec II SKS 40 II Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-12
g. 17:00
W: negatywna
006
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
4LMB 2
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
008
4LMB 2
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2016-10-16
g. 10:00
009
4LMB 2
UKS 14 II Ursus ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2016-10-16
g. 17:00
010
4LMB 2
UKS RETURN Piaseczno STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 16:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
4LMB 2
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 3:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
4LMB 3
STS Szydłowiec II UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
4LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2016-10-29
g. 14:00
017
4LMB 3
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
018
4LMB 3
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
019
4LMB 4
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
W: negatywna
020
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-06
g. 10:00
021
4LMB 4
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2016-11-09
g. 18:00
022
4LMB 4
UKS RETURN Piaseczno ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
4LMB 4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
024
4LMB 4
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
025
4LMB 5
STS Szydłowiec II MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
4LMB 5
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
027
4LMB 5
ULKS Kazanów UKS 14 II Ursus 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
028
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
029
4LMB 5
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
030
4LMB 5
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 14:00
032
4LMB 6
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2016-11-27
g. 10:00
033
4LMB 6
UKS 14 II Ursus SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2016-11-23
g. 18:00
034
4LMB 6
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec II 10:0 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
4LMB 6
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2016-12-06
g. 17:00
037
4LMB 7
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 16:00
038
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-12-11
g. 17:00
039
4LMB 7
UKS RETURN Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
040
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 4:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
041
4LMB 7
STS Szydłowiec II ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
042
4LMB 7
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
043
4LMB 8
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
045
4LMB 8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:4 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
046
4LMB 8
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS Kazanów 10:0 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
047
4LMB 8
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-01-15
g. 10:00
049
4LMB 9
UKS 14 II Ursus UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-01-21
g. 11:00
050
4LMB 9
UKS RETURN Piaseczno MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
051
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-01-15
g. 16:00
052
4LMB 9
ULKS Kazanów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
053
4LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-01-15
g. 17:00
054
4LMB 9
STS Szydłowiec II TOPSPIN Konstancin Jeziorna 2:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
055
4LMB 10
MKS POGOŃ II Siedlce UKS 14 II Ursus 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
056
4LMB 10
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
057
4LMB 10
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 8:3 Szczegóły
2017-01-22
g. 15:00
058
4LMB 10
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
059
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
060
4LMB 10
STS Szydłowiec II SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
061
4LMB 11
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 9:1 Szczegóły
2017-02-05
g. 10:00
062
4LMB 11
UKS 14 II Ursus TG SOKÓŁ II Brwinów 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
063
4LMB 11
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 16:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
065
4LMB 11
ULKS Kazanów STS Szydłowiec II 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
066
4LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 13:00
001
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2017-03-19
g. 16:00
002
4LMB 12
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-03-02
g. 18:00
003
4LMB 12
UKS 14 II Ursus UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
4LMB 12
STS Szydłowiec II UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
4LMB 12
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
4LMB 12
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
007
4LMB 13
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-03-12
g. 17:00
008
4LMB 13
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-03-12
g. 10:00
009
4LMB 13
UKS 14 II Ursus TOPSPIN Konstancin Jeziorna 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
4LMB 13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
011
4LMB 13
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
4LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa STS Szydłowiec II 8:4 Szczegóły
2017-03-26
g. 17:00
013
4LMB 14
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-03-17
g. 19:00
014
4LMB 14
SKS 40 II Warszawa UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
4LMB 14
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
4LMB 14
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
4LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
4LMB 14
STS Szydłowiec II ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
4LMB 15
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
4LMB 15
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 16:00
021
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:00
022
4LMB 15
UKS IMOLA LUPUS II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
023
4LMB 15
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec II 9:1 Szczegóły
2017-04-23
g. 11:00
025
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
026
4LMB 16
UKS RETURN Piaseczno TOPSPIN Konstancin Jeziorna 3:8 Szczegóły
2017-05-03
g. 10:00
027
4LMB 16
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
028
4LMB 16
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
029
4LMB 16
STS Szydłowiec II ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
4LMB 16
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 2:8 Szczegóły