Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2016/2017

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 16 27 124:75
2. KTS ENERGIA II Kozienice 16 24 115:77
3. LUKS Kowala 16 21 117:88
4. GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 16 20 114:88
5. IKTS BROŃ II Radom 16 20 109:88
6. ULKS Kazanów II 16 12 81:107

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 19 110:87
2. GLKS II Nadarzyn 16 17 101:87
3. IMOLA Warszawa 16 11 77:109
4. TG SOKÓŁ III Brwinów 16 10 86:114
5. IKAR Żeliszew 16 8 82:115
6. SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 16 3 49:130

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2016-10-02
g. 11:00
001
5LMB 1
GLKS II Nadarzyn IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-10-09
g. 11:00
002
5LMB 1
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
003
5LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
005
5LMB 1
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2016-10-02
g. 11:00
006
5LMB 1
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS Kazanów II 8:2 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
007
5LMB 2
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
009
5LMB 2
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IMOLA Warszawa 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
010
5LMB 2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
W: negatywna
011
5LMB 2
IKAR Żeliszew LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2016-10-16
g. 11:00
012
5LMB 2
IKTS BROŃ II Radom GLKS II Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
013
5LMB 3
LUKS Kowala IKTS BROŃ II Radom 7:7 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
014
5LMB 3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IKAR Żeliszew 6:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
015
5LMB 3
IMOLA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 5:8 Szczegóły
2016-10-23
g. 11:00
016
5LMB 3
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2016-11-05
g. 17:00
018
5LMB 3
ULKS Kazanów II TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
020
5LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa KTS ENERGIA II Kozienice 2:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 14:00
021
5LMB 4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 6:8 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
022
5LMB 4
IKAR Żeliszew IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2016-11-06
g. 11:00
023
5LMB 4
IKTS BROŃ II Radom UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2016-11-08
g. 16:30
024
5LMB 4
GLKS II Nadarzyn LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2016-11-18
g. 18:30
025
5LMB 5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLKS II Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
026
5LMB 5
IMOLA Warszawa IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
027
5LMB 5
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2016-11-13
g. 11:00
028
5LMB 5
KTS ENERGIA II Kozienice GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:4 Szczegóły
2016-11-13
g. 16:00
029
5LMB 5
ULKS Kazanów II SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
031
5LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 7:7 Szczegóły
2016-11-28
g. 18:00
032
5LMB 6
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ ULKS Kazanów II 6:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
033
5LMB 6
IKAR Żeliszew KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2016-11-20
g. 11:00
034
5LMB 6
IKTS BROŃ II Radom MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
035
5LMB 6
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2016-11-27
g. 11:00
036
5LMB 6
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
037
5LMB 7
IMOLA Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
038
5LMB 7
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLKS II Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
039
5LMB 7
KTS ENERGIA II Kozienice IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2017-01-06
g. 14:00
040
5LMB 7
ULKS Kazanów II IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły
2016-12-04
g. 11:00
041
5LMB 7
TG SOKÓŁ III Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
044
5LMB 8
IKAR Żeliszew TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2016-12-17
g. 19:00
045
5LMB 8
IKTS BROŃ II Radom ULKS Kazanów II 8:6 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
046
5LMB 8
GLKS II Nadarzyn KTS ENERGIA II Kozienice 3:8 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
047
5LMB 8
LUKS Kowala MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 7:7 Szczegóły
2016-12-11
g. 11:00
048
5LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria IMOLA Warszawa 9:1 Szczegóły
2016-12-18
g. 14:00
049
5LMB 9
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2016-12-13
g. 17:30
050
5LMB 9
KTS ENERGIA II Kozienice LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2017-01-06
g. 10:30
051
5LMB 9
ULKS Kazanów II GLKS II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
052
5LMB 9
TG SOKÓŁ III Brwinów IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2016-12-18
g. 11:00
054
5LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 2:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
055
5LMB 10
IKAR Żeliszew SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
057
5LMB 10
GLKS II Nadarzyn TG SOKÓŁ III Brwinów 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
058
5LMB 10
LUKS Kowala ULKS Kazanów II 8:4 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
059
5LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS ENERGIA II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-01-08
g. 11:00
060
5LMB 10
IMOLA Warszawa MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
061
5LMB 11
KTS ENERGIA II Kozienice IMOLA Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
062
5LMB 11
ULKS Kazanów II UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
063
5LMB 11
TG SOKÓŁ III Brwinów LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
065
5LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-01-15
g. 11:00
066
5LMB 11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
067
5LMB 12
IKTS BROŃ II Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
068
5LMB 12
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
070
5LMB 12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria TG SOKÓŁ III Brwinów 8:6 Szczegóły
2017-01-22
g. 11:00
071
5LMB 12
IMOLA Warszawa ULKS Kazanów II 3:8 Szczegóły
2017-01-22
g. 14:00
072
5LMB 12
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce KTS ENERGIA II Kozienice 8:6 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
073
5LMB 13
ULKS Kazanów II MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 2:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
074
5LMB 13
TG SOKÓŁ III Brwinów IMOLA Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
076
5LMB 13
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
077
5LMB 13
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ GLKS II Nadarzyn 8:5 Szczegóły
2017-02-05
g. 11:00
078
5LMB 13
IKAR Żeliszew IKTS BROŃ II Radom 3:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 14:00
001
5LMB 14
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
002
5LMB 14
ULKS Kazanów II KTS ENERGIA II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
003
5LMB 14
IKTS BROŃ II Radom LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
004
5LMB 14
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-02-26
g. 11:00
005
5LMB 14
TG SOKÓŁ III Brwinów GLKS II Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
006
5LMB 14
IMOLA Warszawa IKAR Żeliszew 8:3 Szczegóły
2017-03-19
g. 11:00
007
5LMB 15
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce ULKS Kazanów II 8:5 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
008
5LMB 15
IKTS BROŃ II Radom KTS ENERGIA II Kozienice 4:8 Szczegóły
2017-03-12
g. 11:00
009
5LMB 15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
010
5LMB 15
TG SOKÓŁ III Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
011
5LMB 15
GLKS II Nadarzyn IMOLA Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
012
5LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa IKAR Żeliszew 8:5 Szczegóły
2017-04-02
g. 11:00
013
5LMB 16
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce IKTS BROŃ II Radom 4:8 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
014
5LMB 16
LUKS Kowala KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2017-03-26
g. 11:00
015
5LMB 16
ULKS Kazanów II GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
016
5LMB 16
IMOLA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
017
5LMB 16
IKAR Żeliszew GLKS II Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
018
5LMB 16
TG SOKÓŁ III Brwinów SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
019
5LMB 17
MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
020
5LMB 17
ULKS Kazanów II IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2017-04-09
g. 11:00
021
5LMB 17
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA II Kozienice 8:4 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
022
5LMB 17
IKAR Żeliszew UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2017-04-23
g. 12:00
023
5LMB 17
IMOLA Warszawa TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
024
5LMB 17
SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa GLKS II Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2017-04-30
g. 11:00
025
5LMB 18
KTS ENERGIA II Kozienice MKS POGOŃ III PERFEKTA & TRE-MET Siedlce 5:8 Szczegóły
2017-04-02
g. 16:00
026
5LMB 18
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKTS BROŃ II Radom 8:4 Szczegóły
2017-05-03
g. 11:00
027
5LMB 18
ULKS Kazanów II LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2017-05-13
g. 17:00
028
5LMB 18
GLKS II Nadarzyn UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-04-22
g. 15:30
029
5LMB 18
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ V Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-05-14
g. 11:00
030
5LMB 18
TG SOKÓŁ III Brwinów IKAR Żeliszew 8:6 Szczegóły