Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. GKTS Wiązowna 16 29 111:49
2. MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 16 26 113:47
3. EKS MLEXER Elbląg 16 23 106:54
4. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 16 18 82:78
5. KS SPÓJNIA II Warszawa 16 17 95:65
6. MORLINY II Ostróda 16 16 91:69

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 Warszawa 16 20 96:64
2. ARTENGO IKRTS Józefów 16 17 83:77
3. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 16 11 69:91
4. UKS Sanniki 15 9 60:90
5. BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 16 2 18:142
6. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 15 2 26:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
2LM 1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-10-01
g. 11:00
002
2LM 1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG:
2017-09-30
g. 10:00
003
2LM 1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS Sanniki 4:6 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-09-29
g. 18:00
004
2LM 1
KS SPÓJNIA II Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2017-10-01
g. 11:00
005
2LM 1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2017-10-01
g. 11:00
006
2LM 1
ARTENGO IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 2:8 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-10-08
g. 11:00
007
2LM 2
MORLINY II Ostróda LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2017-10-08
g. 16:00
008
2LM 2
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2017-10-08
g. 11:00
009
2LM 2
UKS Sanniki KS SPÓJNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-10-29
g. 15:00
010
2LM 2
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2017-10-12
g. 19:00
011
2LM 2
GKTS Wiązowna ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-11-04
g. 11:00
012
2LM 2
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2017-10-15
g. 11:00
013
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2017-10-15
g. 11:00
014
2LM 3
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-10-15
g. 17:00
015
2LM 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS Sanniki 5:5 Szczegóły
SG:
2017-10-29
g. 11:00
016
2LM 3
ARTENGO IKRTS Józefów BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-11-25
g. 11:00
017
2LM 3
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-10-15
g. 11:00
018
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 11:00
019
2LM 4
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 11:00
020
2LM 4
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG:
2017-11-05
g. 11:00
021
2LM 4
UKS Sanniki ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2017-11-05
g. 11:00
022
2LM 4
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2017-11-05
g. 11:00
023
2LM 4
SKS 40 Warszawa GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2018-01-06
g. 12:00
024
2LM 4
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2017-11-11
g. 17:00
025
2LM 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 15:00
026
2LM 5
ARTENGO IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2017-11-11
g. 11:00
027
2LM 5
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2017-11-09
g. 18:00
028
2LM 5
GKTS Wiązowna BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-01-07
g. 17:00
029
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2017-11-16
g. 18:00
030
2LM 5
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SKS 40 Warszawa 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2017-11-26
g. 11:00
031
2LM 6
MORLINY II Ostróda ARTENGO IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
SG:
2017-11-26
g. 11:00
032
2LM 6
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG:
2017-11-18
g. 11:00
033
2LM 6
UKS Sanniki GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2017-11-23
g. 18:30
034
2LM 6
SKS 40 Warszawa BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Sylwia Borkowska
2017-12-10
g. 11:00
035
2LM 6
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 1:9 Szczegóły
SG:
2017-11-26
g. 11:00
036
2LM 6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2017-12-03
g. 11:00
037
2LM 7
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin MORLINY II Ostróda 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2017-12-03
g. 11:00
038
2LM 7
GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg 5:5 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-11-18
g. 15:00
039
2LM 7
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2017-12-03
g. 11:00
040
2LM 7
ARTENGO IKRTS Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2017-12-03
g. 17:00
041
2LM 7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2017-12-03
g. 11:00
042
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa SKS 40 Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Łukasz Naperty
2017-11-19
g. 12:00
043
2LM 8
MORLINY II Ostróda GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG:
2017-12-14
g. 18:00
044
2LM 8
EKS MLEXER Elbląg BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2017-12-17
g. 11:00
045
2LM 8
SKS 40 Warszawa UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2017-12-17
g. 14:00
046
2LM 8
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 1:9 Szczegóły
SG:
2017-12-17
g. 11:00
047
2LM 8
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-01-12
g. 19:00
048
2LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-01-07
g. 11:00
049
2LM 9
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg 1:9 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-01-07
g. 11:00
050
2LM 9
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-01-07
g. 11:00
051
2LM 9
GKTS Wiązowna LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2018-01-07
g. 11:00
052
2LM 9
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-01-07
g. 11:00
053
2LM 9
ARTENGO IKRTS Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-01-07
g. 17:00
054
2LM 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 2:8 Szczegóły
SG:
2018-01-14
g. 11:00
055
2LM 10
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
SG:
2018-01-14
g. 11:00
056
2LM 10
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2018-02-03
g. 13:00
057
2LM 10
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
SG:
2017-12-06
g. 17:00
058
2LM 10
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-01-14
g. 11:00
059
2LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-01-14
g. 17:00
060
2LM 10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ARTENGO IKRTS Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2018-01-23
g. 17:00
061
2LM 11
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG:
2018-02-04
g. 11:00
062
2LM 11
UKS Sanniki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Michał Pawlak
2018-02-04
g. 11:00
063
2LM 11
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-02-04
g. 11:00
064
2LM 11
GKTS Wiązowna KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2018-02-03
g. 11:00
065
2LM 11
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-02-04
g. 11:00
066
2LM 11
ARTENGO IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2018-03-10
g. 12:00
001
2LM 12
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 5:5 Szczegóły
SG:
2018-03-27
g. 19:00
002
2LM 12
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 9:1 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2018-03-04
g. 11:00
003
2LM 12
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2018-03-04
g. 11:00
004
2LM 12
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-03-04
g. 11:00
005
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński ARTENGO IKRTS Józefów 3:7 Szczegóły
SG:
2018-03-04
g. 11:00
006
2LM 12
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2018-03-11
g. 11:00
007
2LM 13
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2018-03-11
g. 11:00
008
2LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Krzysztof Piwowarski
2018-03-11
g. 11:00
009
2LM 13
MORLINY II Ostróda EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
SG:
2018-03-11
g. 11:00
010
2LM 13
SKS 40 Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-04-15
g. 16:00
011
2LM 13
ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-03-11
g. 11:00
W: negatywna
012
2LM 13
UKS Sanniki BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG: Grzegorz Bor
2018-04-08
g. 11:00
013
2LM 14
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2018-04-07
g. 12:00
014
2LM 14
EKS MLEXER Elbląg GKTS Wiązowna 5:5 Szczegóły
SG:
2018-05-12
g. 12:00
015
2LM 14
MORLINY II Ostróda SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2018-03-03
g. 16:00
016
2LM 14
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-04-29
g. 16:00
017
2LM 14
ARTENGO IKRTS Józefów UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2018-04-28
g. 11:00
018
2LM 14
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 10:0 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2018-04-22
g. 11:00
019
2LM 15
MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin EKS MLEXER Elbląg 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2018-05-11
g. 18:00
020
2LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2018-03-24
g. 11:00
021
2LM 15
GKTS Wiązowna MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2018-04-08
g. 11:00
022
2LM 15
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Leszek Przewłocki
2018-05-05
g. 19:00
023
2LM 15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 9:1 Szczegóły
SG:
2018-04-15
g. 11:00
024
2LM 15
BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ARTENGO IKRTS Józefów 0:10 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2018-05-13
g. 11:00
025
2LM 16
GKTS Wiązowna MUKS FRUCTOPLANT I Gąbin 7:3 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2018-05-13
g. 11:00
026
2LM 16
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2018-05-13
g. 15:00
027
2LM 16
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
SG: Marcin Rozner
2018-03-03
g. 11:00
028
2LM 16
SKS 40 Warszawa ARTENGO IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2018-05-11
g. 14:00
029
2LM 16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn BS-MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
SG:
2018-05-12
g. 15:00
W: negatywna
030
2LM 16
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS Sanniki -:- Szczegóły
SG: