Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 10 19 81:39
2. KS ATS Warszawa 10 18 82:28
3. GKS WKRA Sochocin 10 15 74:44
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 10 15 73:48
5. KS Wąsewo 10 13 69:55
6. UKS II Sanniki 10 12 60:54
7. UKS 14 Ursus 10 8 54:67
8. GUKS ORZEŁ II Siedlin 10 6 49:64
9. KU AZS PW II Warszawa 9 5 49:63
10. TS Ciechanów 10 5 49:68
11. TG SOKÓŁ I Brwinów 9 2 19:77
12. KS SOKÓŁ Serock 10 0 30:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 14:15
002
4LMA 1
KS ATS Warszawa UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
4LMA 1
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
4LMA 1
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS ATS Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
4LMA 2
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
4LMA 2
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMA 2
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMA 2
KS SOKÓŁ Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMA 3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
4LMA 3
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMA 3
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 0:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
017
4LMA 3
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00
018
4LMA 3
KS ATS Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMA 4
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMA 4
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ I Brwinów 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:15
024
4LMA 4
KS ATS Warszawa TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2017-12-09
g. 14:00
025
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
4LMA 5
KS SOKÓŁ Serock TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
028
4LMA 5
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
029
4LMA 5
UKS II Sanniki KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMA 5
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00
031
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
033
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 14:15
035
4LMA 6
KS ATS Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
4LMA 7
KS SOKÓŁ Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMA 7
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
4LMA 7
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
4LMA 8
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
046
4LMA 8
KS ATS Warszawa KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMA 8
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-10
g. 16:00
048
4LMA 8
UKS II Sanniki KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMA 9
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMA 9
KS Wąsewo KS ATS Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS 14 Ursus 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:15
057
4LMA 10
KS ATS Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
058
4LMA 10
TS Ciechanów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
060
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
061
4LMA 11
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMA 11
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ATS Warszawa -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
4LMA 11
KS Wąsewo UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMA 11
KS SOKÓŁ Serock KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ I Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń -:- Szczegóły