Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS ATS Warszawa 16 28 123:52
2. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 27 125:66
3. GKS WKRA Sochocin 16 24 117:76
4. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 20 106:88
5. KS Wąsewo 16 16 102:96
6. UKS II Sanniki 16 14 83:101

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 18 98:83
2. KU AZS PW II Warszawa 16 15 97:98
3. TS Ciechanów 16 13 91:100
4. UKS 14 Ursus 16 11 91:112
5. TG SOKÓŁ I Brwinów 16 5 45:130
6. KS SOKÓŁ Serock 16 1 53:129

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMA 1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 14:15
002
4LMA 1
KS ATS Warszawa UKS 14 Ursus 8:2 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
4LMA 1
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
4LMA 1
UKS II Sanniki GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ I Brwinów KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS ATS Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
4LMA 2
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
4LMA 2
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMA 2
KS Wąsewo TG SOKÓŁ I Brwinów 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMA 2
KS SOKÓŁ Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMA 3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
4LMA 3
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMA 3
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ I Brwinów GKS WKRA Sochocin 0:10 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
017
4LMA 3
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2017-10-21
g. 17:00
018
4LMA 3
KS ATS Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4LMA 4
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMA 4
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMA 4
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ I Brwinów 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:15
024
4LMA 4
KS ATS Warszawa TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2017-12-09
g. 14:00
025
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
027
4LMA 5
KS SOKÓŁ Serock TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
028
4LMA 5
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
029
4LMA 5
UKS II Sanniki KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMA 5
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2017-12-02
g. 11:00
031
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
033
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 14:15
035
4LMA 6
KS ATS Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
036
4LMA 6
TS Ciechanów UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
037
4LMA 7
KS SOKÓŁ Serock GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMA 7
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ I Brwinów KS ATS Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
042
4LMA 7
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
043
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
4LMA 8
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
046
4LMA 8
KS ATS Warszawa KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMA 8
TS Ciechanów TG SOKÓŁ I Brwinów 9:1 Szczegóły
2017-12-10
g. 16:00
048
4LMA 8
UKS II Sanniki KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMA 9
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 8:3 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMA 9
KS Wąsewo KS ATS Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ I Brwinów UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 4:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
055
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMA 10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS 14 Ursus 9:1 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:15
057
4LMA 10
KS ATS Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
058
4LMA 10
TS Ciechanów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-01-28
g. 16:00
060
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa TG SOKÓŁ I Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
061
4LMA 11
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMA 11
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
4LMA 11
KS Wąsewo UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMA 11
KS SOKÓŁ Serock KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ I Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 2:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
001
4LMA 12
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2018-03-18
g. 14:15
002
4LMA 12
KS ATS Warszawa KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
003
4LMA 12
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
004
4LMA 12
KU AZS PW II Warszawa KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
005
4LMA 12
TG SOKÓŁ I Brwinów GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMA 12
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
4LMA 13
KS Wąsewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:15
008
4LMA 13
KS ATS Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
4LMA 13
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
4LMA 13
TG SOKÓŁ I Brwinów KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
011
4LMA 13
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMA 13
KS SOKÓŁ Serock UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-04-16
g. 18:00
014
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin KS ATS Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
015
4LMA 14
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMA 14
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
4LMA 14
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
4LMA 14
KS SOKÓŁ Serock TG SOKÓŁ I Brwinów 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
019
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
020
4LMA 15
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:15
021
4LMA 15
KS ATS Warszawa UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
022
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
023
4LMA 15
TG SOKÓŁ I Brwinów TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
024
4LMA 15
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
W: negatywna
025
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS ATS Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-07
g. 11:00
026
4LMA 16
UKS II Sanniki TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2018-05-06
g. 11:00
027
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 8:6 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
029
4LMA 16
TS Ciechanów KS SOKÓŁ Serock 8:2 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
030
4LMA 16
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ I Brwinów 7:7 Szczegóły