Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA IV Warszawa 18 34 148:47
2. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 18 30 141:66
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 18 27 135:75
4. GKS FALA Nowy Duninów 18 27 138:59
5. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 18 17 107:94
6. MLKS ŻBIK Nasielsk 18 15 97:102
7. ULKS VIS I Wiskitki 18 14 87:113
8. UKS ALFA II Gostynin 18 9 68:130
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 18 5 51:140
10. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 18 2 17:163

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
5LMA 1
ULKS VIS I Wiskitki MLKS ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
003
5LMA 1
KS SPÓJNIA IV Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
5LMA 1
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMA 2
MLKS ŻBIK Nasielsk KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
5LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-10-17
g. 18:00
009
5LMA 2
UKS ALFA II Gostynin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
5LMA 3
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 15:00
012
5LMA 3
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MLKS ŻBIK Nasielsk 6:8 Szczegóły
2017-10-12
g. 18:00
013
5LMA 3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2017-10-29
g. 16:00
014
5LMA 3
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
5LMA 3
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
017
5LMA 4
MLKS ŻBIK Nasielsk ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
5LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
W: negatywna
019
5LMA 4
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
5LMA 4
ULKS VIS I Wiskitki KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
021
5LMA 5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
022
5LMA 5
GKS FALA Nowy Duninów MLKS ŻBIK Nasielsk 8:2 Szczegóły
2017-11-17
g. 18:00
023
5LMA 5
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
024
5LMA 5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2017-11-10
g. 18:30
025
5LMA 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
026
5LMA 6
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 7:7 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
027
5LMA 6
MLKS ŻBIK Nasielsk UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2017-11-23
g. 18:30
028
5LMA 6
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
029
5LMA 6
ULKS VIS I Wiskitki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 13:00
030
5LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
031
5LMA 7
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
5LMA 7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLKS ŻBIK Nasielsk 8:5 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
033
5LMA 7
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS I Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
034
5LMA 7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 14:00
035
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2017-12-16
g. 11:00
036
5LMA 8
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
5LMA 8
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
038
5LMA 8
ULKS VIS I Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
039
5LMA 8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2017-12-15
g. 18:00
040
5LMA 8
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 17:00
041
5LMA 9
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7:7 Szczegóły
2017-12-31
g. 11:00
042
5LMA 9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
043
5LMA 9
UKS ALFA II Gostynin KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
045
5LMA 9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
5LMA 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 14:00
002
5LMA 10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
005
5LMA 10
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 10:0 Szczegóły
2018-02-18
g. 14:00
006
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
5LMA 11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
009
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
010
5LMA 11
MLKS ŻBIK Nasielsk ULKS VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
011
5LMA 12
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
012
5LMA 12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-03-27
g. 18:00
013
5LMA 12
GKS FALA Nowy Duninów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
5LMA 12
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
015
5LMA 12
MLKS ŻBIK Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-03-15
g. 18:00
017
5LMA 13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
5LMA 13
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
5LMA 13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
020
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
5LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-03-23
g. 18:00
022
5LMA 14
ULKS VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
5LMA 14
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 3:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMA 14
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
025
5LMA 14
UKS ALFA II Gostynin MLKS ŻBIK Nasielsk 2:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
5LMA 15
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS VIS I Wiskitki 10:0 Szczegóły
2018-04-13
g. 18:00
027
5LMA 15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
5LMA 15
MLKS ŻBIK Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów 1:9 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
5LMA 15
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-04-13
g. 19:00
030
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:2 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
031
5LMA 16
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-04-20
g. 18:00
032
5LMA 16
GKS FALA Nowy Duninów SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:00
033
5LMA 16
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
5LMA 16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 15:00
035
5LMA 16
MLKS ŻBIK Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-05-12
g. 11:00
036
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-10
g. 18:00
037
5LMA 17
MLKS ŻBIK Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2018-05-11
g. 18:00
038
5LMA 17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
5LMA 17
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-02-18
g. 13:00
040
5LMA 17
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-05-19
g. 14:00
041
5LMA 18
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-18
g. 18:00
042
5LMA 18
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
5LMA 18
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
5LMA 18
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2018-05-13
g. 13:00
045
5LMA 18
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MLKS ŻBIK Nasielsk 8:3 Szczegóły