Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 16 32 131:45
2. LUKS Kowala 16 28 134:42
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 23 114:54
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 16 21 108:63
5. UKS Kobyłka 16 14 69:107
6. ULKS II Kazanów 16 10 72:107
7. KTS III Kozienice 16 10 71:107
8. UKS Tymianka Stary Gózd 16 6 63:122
9. HoReCup AICR Warszawa 16 0 27:142

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 10:00
001
5LMC 1
UKS Kobyłka GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
5LMC 1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
003
5LMC 1
UKS Tymianka Stary Gózd LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
5LMC 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
005
5LMC 2
ULKS II Kazanów UKS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
5LMC 2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMC 2
KTS III Kozienice UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 13:00
008
5LMC 2
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
5LMC 3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
010
5LMC 3
UKS Tymianka Stary Gózd GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
5LMC 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
5LMC 3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-11-02
g. 19:00
013
5LMC 4
ULKS II Kazanów UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 12:00
014
5LMC 4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
015
5LMC 4
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
5LMC 4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
017
5LMC 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
018
5LMC 5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 7:7 Szczegóły
2017-11-12
g. 09:00
019
5LMC 5
LUKS Kowala KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
020
5LMC 5
UKS Tymianka Stary Gózd UKS Kobyłka 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
021
5LMC 6
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
022
5LMC 6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
023
5LMC 6
UKS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
5LMC 6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
025
5LMC 7
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
026
5LMC 7
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
027
5LMC 7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
5LMC 7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
029
5LMC 8
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
030
5LMC 8
UKS Kobyłka LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
5LMC 8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
032
5LMC 8
UKS Tymianka Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
033
5LMC 9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
034
5LMC 9
KTS III Kozienice UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
5LMC 9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
036
5LMC 9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
5LMC 10
HoReCup AICR Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
5LMC 10
UKS Tymianka Stary Gózd UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
5LMC 10
ULKS II Kazanów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMC 10
UKS Kobyłka KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
5LMC 11
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
5LMC 11
LUKS Kowala UKS Tymianka Stary Gózd 9:1 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
5LMC 11
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2018-02-11
g. 11:00
009
5LMC 11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-04-15
g. 14:00
011
5LMC 12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2018-03-15
g. 17:30
012
5LMC 12
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
013
5LMC 12
UKS Kobyłka UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
5LMC 12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMC 13
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
5LMC 13
LUKS Kowala UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
5LMC 13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
5LMC 13
UKS Tymianka Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
021
5LMC 14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
5LMC 14
KTS III Kozienice LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
5LMC 14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMC 14
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
026
5LMC 15
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-04-14
g. 19:00
027
5LMC 15
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
028
5LMC 15
HoReCup AICR Warszawa UKS Kobyłka 0:10 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
5LMC 15
UKS Tymianka Stary Gózd ULKS II Kazanów 4:8 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
031
5LMC 16
SPALONA MLECZARNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:2 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
5LMC 16
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 9:1 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
5LMC 16
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
5LMC 16
UKS Kobyłka UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-04-14
g. 17:00
036
5LMC 17
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
037
5LMC 17
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
5LMC 17
UKS Tymianka Stary Gózd KTS III Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
5LMC 17
UKS Kobyłka ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-04-29
g. 16:30
041
5LMC 18
SPALONA MLECZARNIA Warszawa LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
5LMC 18
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
5LMC 18
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
044
5LMC 18
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły