Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 8 16 66:22
2. LUKS Kowala 8 14 69:16
3. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8 11 58:29
4. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8 11 53:36
5. KTS III Kozienice 8 8 36:48
6. UKS Kobyłka 8 6 29:57
7. ULKS II Kazanów 8 4 34:54
8. UKS Tymianka Stary Gózd 8 2 31:61
9. HoReCup AICR Warszawa 8 0 15:68

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 10:00
001
5LMC 1
UKS Kobyłka GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
5LMC 1
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
003
5LMC 1
UKS Tymianka Stary Gózd LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
5LMC 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
005
5LMC 2
ULKS II Kazanów UKS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
5LMC 2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMC 2
KTS III Kozienice UKS Tymianka Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 13:00
008
5LMC 2
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA Warszawa 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
009
5LMC 3
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
010
5LMC 3
UKS Tymianka Stary Gózd GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
011
5LMC 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
5LMC 3
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-11-02
g. 19:00
013
5LMC 4
ULKS II Kazanów UKS Tymianka Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 12:00
014
5LMC 4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
015
5LMC 4
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
016
5LMC 4
UKS Kobyłka HoReCup AICR Warszawa 10:0 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
017
5LMC 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2017-11-19
g. 11:00
018
5LMC 5
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 7:7 Szczegóły
2017-11-12
g. 09:00
019
5LMC 5
LUKS Kowala KTS III Kozienice 10:0 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
020
5LMC 5
UKS Tymianka Stary Gózd UKS Kobyłka 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
021
5LMC 6
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
022
5LMC 6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
023
5LMC 6
UKS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
024
5LMC 6
HoReCup AICR Warszawa UKS Tymianka Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
025
5LMC 7
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
026
5LMC 7
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 0:10 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
027
5LMC 7
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
028
5LMC 7
SPALONA MLECZARNIA Warszawa HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
029
5LMC 8
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
030
5LMC 8
UKS Kobyłka LUKS Kowala 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
031
5LMC 8
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
032
5LMC 8
UKS Tymianka Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
033
5LMC 9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
034
5LMC 9
KTS III Kozienice UKS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
035
5LMC 9
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
036
5LMC 9
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS Tymianka Stary Gózd 8:5 Szczegóły