Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 16 28 122:69
2. KS SPÓJNIA IV Warszawa 16 26 124:66
3. KS Wąsewo 16 20 104:94
4. UKS 14 Ursus 16 19 111:86
5. TG SOKÓŁ Brwinów 16 16 96:90
6. UKS II Sanniki 16 13 79:103

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GKS WKRA Sochocin 16 14 98:100
2. GUKS ORZEŁ II Siedlin 16 14 104:106
3. TĘCZA II Budki Piaseckie 16 13 87:111
4. KU AZS PW II Warszawa 16 11 79:109
5. TS Ciechanów 16 9 80:116
6. LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 16 9 84:118

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
4LMA 1
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
4LMA 1
UKS 14 Ursus LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMA 1
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMA 1
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMA 1
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
4LMA 2
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
4LMA 2
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
4LMA 2
UKS II Sanniki TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30
010
4LMA 2
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 5:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMA 2
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMA 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
4LMA 3
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
015
4LMA 3
KS Wąsewo UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMA 3
TG SOKÓŁ Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMA 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
4LMA 3
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA IV Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4LMA 4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMA 4
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMA 4
GKS WKRA Sochocin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4LMA 4
UKS 14 Ursus TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
025
4LMA 5
KS Wąsewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMA 5
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMA 5
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
4LMA 5
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA IV Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
4LMA 6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMA 6
UKS II Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMA 6
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
4LMA 6
TĘCZA II Budki Piaseckie TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00
037
4LMA 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMA 7
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
4LMA 7
TG SOKÓŁ Brwinów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
4LMA 7
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMA 7
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00
044
4LMA 8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
4LMA 8
KU AZS PW II Warszawa UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
4LMA 8
UKS 14 Ursus UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMA 8
TS Ciechanów KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMA 9
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
4LMA 9
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
4LMA 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMA 9
TG SOKÓŁ Brwinów TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMA 9
KS Wąsewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
4LMA 10
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
057
4LMA 10
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 12:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
4LMA 10
TS Ciechanów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 12:00
060
4LMA 10
KS Wąsewo TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
4LMA 11
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
4LMA 11
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 1:9 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
063
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00
064
4LMA 11
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMA 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
4LMA 11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
4LMA 12
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
4LMA 12
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
4LMA 12
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
4LMA 12
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
4LMA 12
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
4LMA 12
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
4LMA 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMA 13
UKS II Sanniki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
009
4LMA 13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMA 13
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
4LMA 13
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
4LMA 13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
013
4LMA 14
UKS II Sanniki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
4LMA 14
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2019-04-18
g. 18:00
015
4LMA 14
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
016
4LMA 14
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
4LMA 14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
4LMA 14
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
4LMA 15
KS Wąsewo UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
4LMA 15
TG SOKÓŁ Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
4LMA 15
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00
022
4LMA 15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
4LMA 15
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
4LMA 15
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
4LMA 16
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
4LMA 16
UKS 14 Ursus UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
4LMA 16
TG SOKÓŁ Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2019-05-09
g. 19:00
028
4LMA 16
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
4LMA 16
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
4LMA 16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły