Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 10 20 82:24
2. LUPUS IMOLA Warszawa 10 17 76:35
3. GLKS Nadarzyn 10 16 74:31
4. KTS II Kozienice 10 15 68:42
5. STS Szydłowiec 10 12 62:48
6. ISKRA Kotuń 10 9 54:63

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS Kazanów 10 7 45:64
2. ULKS TENIS Węgrów 11 6 51:80
3. MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 11 5 50:79
4. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 10 5 34:78
5. SKS 40 II Warszawa 10 0 31:83
6. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 0 0 0:0

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-12-01
g. 11:00
001
4LMB 1
LUPUS IMOLA Warszawa SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00
002
4LMB 1
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 16:00
003
4LMB 1
GLKS Nadarzyn MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
4LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
4LMB 1
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2018-10-16
g. 17:30
007
4LMB 2
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa ULKS Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
008
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2018-11-10
g. 12:00
009
4LMB 2
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
4LMB 2
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
4LMB 2
TOPSPIN Konstancin Jeziorna LUPUS IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-10
g. 15:00
013
4LMB 3
GLKS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00
014
4LMB 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
4LMB 3
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
4LMB 3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
4LMB 3
ULKS Kazanów LUPUS IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00
019
4LMB 4
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 15:00
020
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4LMB 4
STS Szydłowiec TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4LMB 4
LUPUS IMOLA Warszawa ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4LMB 4
ULKS Kazanów GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
4LMB 5
ULKS TENIS Węgrów SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
4LMB 5
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
4LMB 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 14:30
030
4LMB 5
GLKS Nadarzyn LUPUS IMOLA Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:00
031
4LMB 6
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa KTS II Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
032
4LMB 6
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
4LMB 6
LUPUS IMOLA Warszawa STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
4LMB 6
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-11-17
g. 16:00
036
4LMB 6
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
4LMB 7
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
4LMB 7
STS Szydłowiec MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
041
4LMB 7
ULKS TENIS Węgrów GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LUPUS IMOLA Warszawa -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 16:00
043
4LMB 8
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:30
044
4LMB 8
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
045
4LMB 8
LUPUS IMOLA Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
4LMB 8
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 7:7 Szczegóły
2018-12-18
g. 17:00
047
4LMB 8
GLKS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
4LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
4LMB 9
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00
050
4LMB 9
STS Szydłowiec SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
4LMB 9
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:4 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:00
052
4LMB 9
TOPSPIN Konstancin Jeziorna GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
4LMB 9
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
4LMB 9
ULKS TENIS Węgrów LUPUS IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
055
4LMB 10
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
056
4LMB 10
LUPUS IMOLA Warszawa SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-13
g. 10:00
057
4LMB 10
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 09:00
058
4LMB 10
GLKS Nadarzyn ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
059
4LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
061
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
4LMB 11
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
064
4LMB 11
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
4LMB 11
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 12:30
066
4LMB 11
KTS II Kozienice LUPUS IMOLA Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
001
4LMB 12
ISKRA Kotuń SPALONA MLECZARNIA I Warszawa -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
4LMB 12
STS Szydłowiec LUPUS IMOLA Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
003
4LMB 12
KTS II Kozienice GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
004
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00
005
4LMB 12
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
006
4LMB 13
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
4LMB 13
LUPUS IMOLA Warszawa KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
4LMB 13
ISKRA Kotuń GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
4LMB 13
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
4LMB 13
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
011
4LMB 14
KTS II Kozienice SPALONA MLECZARNIA I Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
012
4LMB 14
LUPUS IMOLA Warszawa GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
4LMB 14
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
4LMB 14
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
016
4LMB 15
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
017
4LMB 15
STS Szydłowiec KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
018
4LMB 15
ISKRA Kotuń LUPUS IMOLA Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
4LMB 15
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
021
4LMB 16
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa LUPUS IMOLA Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
022
4LMB 16
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
023
4LMB 16
GLKS Nadarzyn STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
024
4LMB 16
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
4LMB 16
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły