Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8 16 74:6
2. ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 7 14 61:17
3. ULKS VIS I Wiskitki 8 11 56:35
4. TĘCZA III Budki Piaseckie 7 10 44:38
5. UKS ALFA II Gostynin 7 9 50:31
6. KS SPARTA Nasielsk 7 8 46:29
7. GKS FALA Nowy Duninów 7 6 39:39
8. MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 7 5 36:41
9. UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7 5 29:47
10. TRANSLUK SRS II Łomna 7 3 21:57
11. MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 7 1 14:61
12. UKS GROT Mała Wieś 9 0 13:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
5LMA 1
ULKS VIS I Wiskitki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-09-29
g. 17:00
004
5LMA 1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMA 1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMA 1
UKS GROT Mała Wieś ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 14:00
007
5LMA 2
TRANSLUK SRS II Łomna UKS ALFA II Gostynin 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
5LMA 2
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-10-06
g. 18:00
009
5LMA 2
KS SPARTA Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
5LMA 2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMA 2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:30
012
5LMA 2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 8:5 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
013
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
014
5LMA 3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 10:0 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMA 3
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMA 3
UKS GROT Mała Wieś UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMA 3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
5LMA 3
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00
019
5LMA 4
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
5LMA 4
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMA 4
KS SPARTA Nasielsk UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
022
5LMA 4
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
5LMA 4
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMA 4
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5LMA 5
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 09:00
027
5LMA 5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
028
5LMA 5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5LMA 5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5LMA 5
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS I Wiskitki 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 14:00
031
5LMA 6
TRANSLUK SRS II Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
2018-11-12
g. 11:00
032
5LMA 6
GKS FALA Nowy Duninów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMA 6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
5LMA 6
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
5LMA 6
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-11-16
g. 18:30
037
5LMA 7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMA 7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMA 7
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
5LMA 7
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:30
042
5LMA 7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
043
5LMA 8
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
5LMA 8
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMA 8
ULKS VIS I Wiskitki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
5LMA 8
UKS ALFA II Gostynin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
5LMA 8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
5LMA 9
KS SPARTA Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
5LMA 9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
5LMA 9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2018-10-31
g. 17:00
053
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
5LMA 9
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
055
5LMA 10
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
5LMA 10
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMA 10
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
5LMA 10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
059
5LMA 10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
5LMA 10
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
5LMA 11
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMA 11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
5LMA 11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
5LMA 11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
5LMA 11
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin -:- Szczegóły
2018-11-16
g. 18:15
066
5LMA 11
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły