Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 12 24 99:36
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 11 17 83:56
3. ŁKTS Łochów 11 17 86:41
4. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 11 16 81:50
5. WKS Sochaczew 11 16 81:49
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 12 13 78:71

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS Kobyłka 11 10 66:70
2. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 11 8 50:73
3. UKS RETURN II Piaseczno 12 7 56:88
4. ULKS VIS II Wiskitki 12 4 45:94
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 11 3 41:88
6. SKS 40 III Warszawa 11 1 38:88

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
5LMB 1
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS I Łomna 0:10 Szczegóły
2018-10-06
g. 13:00
002
5LMB 1
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00
003
5LMB 1
WKS Sochaczew KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-09-30
g. 17:00
004
5LMB 1
UKS RETURN II Piaseczno UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMB 1
ŁKTS Łochów KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMB 1
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 17:00
007
5LMB 2
TRANSLUK SRS I Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
5LMB 2
SKS 40 III Warszawa WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
5LMB 2
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
5LMB 2
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria ŁKTS Łochów 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMB 2
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
5LMB 2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00
013
5LMB 3
WKS Sochaczew TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00
014
5LMB 3
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMB 3
ŁKTS Łochów KS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMB 3
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 16:30
018
5LMB 3
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 17:00
019
5LMB 4
TRANSLUK SRS I Łomna UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
5LMB 4
SKS 40 III Warszawa ŁKTS Łochów 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMB 4
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
5LMB 4
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
5LMB 4
ULKS VIS II Wiskitki KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMB 4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa WKS Sochaczew 5:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 17:00
025
5LMB 5
ŁKTS Łochów TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
026
5LMB 5
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5LMB 5
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
5LMB 5
UKS RETURN II Piaseczno AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
030
5LMB 5
WKS Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
031
5LMB 6
TRANSLUK SRS I Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
5LMB 6
SKS 40 III Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMB 6
KS Kobyłka KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
5LMB 6
ULKS VIS II Wiskitki UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
5LMB 6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS Łochów 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
5LMB 6
WKS Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 10:0 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
037
5LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMB 7
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
5LMB 7
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMB 7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
5LMB 7
ŁKTS Łochów WKS Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 17:00
042
5LMB 7
UKS RETURN II Piaseczno ULKS VIS II Wiskitki 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
5LMB 8
TRANSLUK SRS I Łomna KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
5LMB 8
SKS 40 III Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMB 8
ULKS VIS II Wiskitki KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
046
5LMB 8
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
047
5LMB 8
WKS Sochaczew SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
048
5LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS Łochów 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 18:00
049
5LMB 9
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
050
5LMB 9
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMB 9
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
5LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
5LMB 9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
5LMB 9
ŁKTS Łochów ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:00
055
5LMB 10
TRANSLUK SRS I Łomna KS Kobyłka 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
5LMB 10
ULKS VIS II Wiskitki SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMB 10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
058
5LMB 10
WKS Sochaczew KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
5LMB 10
UKS RETURN II Piaseczno UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
5LMB 10
ŁKTS Łochów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
061
5LMB 11
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMB 11
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
5LMB 11
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria WKS Sochaczew 8:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
5LMB 11
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
5LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ŁKTS Łochów 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
5LMB 11
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00
001
5LMB 12
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
5LMB 12
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków WKS Sochaczew -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
5LMB 12
ŁKTS Łochów UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
004
5LMB 12
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMB 12
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-02-22
g. 18:00
006
5LMB 12
ULKS VIS II Wiskitki UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
5LMB 13
TRANSLUK SRS I Łomna WKS Sochaczew -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
5LMB 13
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
5LMB 13
ŁKTS Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
5LMB 13
KS Kobyłka UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
5LMB 13
ULKS VIS II Wiskitki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 17:00
012
5LMB 13
SKS 40 III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
5LMB 14
TRANSLUK SRS I Łomna UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
5LMB 14
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków ŁKTS Łochów -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
5LMB 14
WKS Sochaczew AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
5LMB 14
KS Kobyłka ULKS VIS II Wiskitki -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 17:00
017
5LMB 14
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
5LMB 14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
5LMB 15
TRANSLUK SRS I Łomna ŁKTS Łochów -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
5LMB 15
WKS Sochaczew UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
5LMB 15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 17:00
022
5LMB 15
UKS RETURN II Piaseczno KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
5LMB 15
ULKS VIS II Wiskitki UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
5LMB 15
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
5LMB 16
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków TRANSLUK SRS I Łomna -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
5LMB 16
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
5LMB 16
WKS Sochaczew ŁKTS Łochów -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMB 16
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
5LMB 16
SKS 40 III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
5LMB 16
UKS LUPUS KABATY III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły