Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa C)
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 11 20 91:30
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 11 18 85:32
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 11 16 78:45
4. KTS III Kozienice 11 15 76:50
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 11 13 69:61
6. MKS POGOŃ III Siedlce 11 13 75:58

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS TYMIANKA Stary Gózd 11 10 61:73
2. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 11 8 50:77
3. ULKS II Kazanów 11 7 58:79
4. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 11 6 32:86
5. ARTENGO IKRTS II Józefów 11 4 43:79
6. HoReCup AICR Warszawa 11 2 41:89

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2018-09-30
g. 11:00
001
5LMC 1
ARTENGO IKRTS II Józefów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-06
g. 10:00
002
5LMC 1
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
5LMC 1
ULKS VICTORIA Jedlińsk GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
5LMC 1
MKS POGOŃ III Siedlce UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
5LMC 1
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
5LMC 1
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
5LMC 2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
5LMC 2
LUKS Kowala ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
009
5LMC 2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec MKS POGOŃ III Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 15:00
W: negatywna
010
5LMC 2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
5LMC 2
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00
W: negatywna
012
5LMC 2
HoReCup AICR Warszawa ARTENGO IKRTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
5LMC 3
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
5LMC 3
MKS POGOŃ III Siedlce LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
5LMC 3
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
5LMC 3
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
5LMC 3
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
5LMC 3
ULKS II Kazanów ARTENGO IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
5LMC 4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ III Siedlce 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
5LMC 4
LUKS Kowala UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
5LMC 4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 15:00
022
5LMC 4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
5LMC 4
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
5LMC 4
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5LMC 5
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5LMC 5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5LMC 5
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5LMC 5
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5LMC 5
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5LMC 5
ULKS VICTORIA Jedlińsk ARTENGO IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
5LMC 6
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
5LMC 6
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
5LMC 6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
5LMC 6
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00
035
5LMC 6
ULKS II Kazanów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
5LMC 6
ULKS VICTORIA Jedlińsk MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
5LMC 7
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
5LMC 7
UKS TYMIANKA Stary Gózd LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 15:00
039
5LMC 7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
5LMC 7
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
5LMC 7
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 0:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
5LMC 7
MKS POGOŃ III Siedlce ARTENGO IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
5LMC 8
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
5LMC 8
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
5LMC 8
ARTENGO IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
5LMC 8
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
5LMC 8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-12-15
g. 11:00
048
5LMC 8
MKS POGOŃ III Siedlce UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 12:00
049
5LMC 9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 15:00
050
5LMC 9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
5LMC 9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
5LMC 9
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
5LMC 9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
5LMC 9
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ARTENGO IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
5LMC 10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
5LMC 10
ARTENGO IKRTS II Józefów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
5LMC 10
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-01-11
g. 19:00
058
5LMC 10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
5LMC 10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
5LMC 10
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
5LMC 11
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
5LMC 11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
063
5LMC 11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
5LMC 11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:30
065
5LMC 11
HoReCup AICR Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-18
g. 18:00
066
5LMC 11
KTS III Kozienice ARTENGO IKRTS II Józefów 9:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
5LMC 12
LUKS Kowala MKS POGOŃ III Siedlce -:- Szczegóły
2019-03-05
g. 18:40
002
5LMC 12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
5LMC 12
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
5LMC 12
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
5LMC 12
ARTENGO IKRTS II Józefów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa -:- Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
5LMC 12
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 15:00
007
5LMC 13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
5LMC 13
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
5LMC 13
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
5LMC 13
UKS TYMIANKA Stary Gózd ARTENGO IKRTS II Józefów -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
5LMC 13
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa -:- Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
5LMC 13
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
5LMC 14
LUKS Kowala KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
5LMC 14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
5LMC 14
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria MKS POGOŃ III Siedlce -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
5LMC 14
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
5LMC 14
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
5LMC 14
ARTENGO IKRTS II Józefów HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
5LMC 15
ULKS VICTORIA Jedlińsk LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
020
5LMC 15
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
5LMC 15
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
022
5LMC 15
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
5LMC 15
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ARTENGO IKRTS II Józefów -:- Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
5LMC 15
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
5LMC 16
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
5LMC 16
MKS POGOŃ III Siedlce KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
5LMC 16
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
5LMC 16
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS AURUS URSYNÓW Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
5LMC 16
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
5LMC 16
ARTENGO IKRTS II Józefów ULKS II Kazanów -:- Szczegóły