Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Kobiet
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 4 8 34:6
2. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 8 29:21
3. UKS NAPRZÓD Skórzec 5 3 23:27
4. IKTS BROŃ II Radom 5 3 21:29
5. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5 2 13:37

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
001
2LK 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS NAPRZÓD Skórzec 5:5 Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2019-10-13
g. 12:00
002
2LK 1
IKTS BROŃ II Radom KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2019-10-27
g. 11:00
003
2LK 2
UKS NAPRZÓD Skórzec IKTS BROŃ II Radom 4:6 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2019-11-03
g. 11:00
004
2LK 2
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2019-11-10
g. 11:00
005
2LK 3
IKTS BROŃ II Radom KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Benedykt Mąkosa
2019-11-10
g. 11:00
006
2LK 3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS NAPRZÓD Skórzec 6:4 Szczegóły
SG:
2020-01-11
g. 11:00
007
2LK 4
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2019-11-23
g. 11:00
008
2LK 4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2020-01-12
g. 11:00
009
2LK 5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
SG:
2020-01-12
g. 11:00
010
2LK 5
UKS NAPRZÓD Skórzec KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-03-01
g. 11:00
001
2LK 6
UKS NAPRZÓD Skórzec MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-03-01
g. 11:00
002
2LK 6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKTS BROŃ II Radom 6:4 Szczegóły
SG:
2020-03-15
g. 11:00
003
2LK 7
IKTS BROŃ II Radom UKS NAPRZÓD Skórzec -:- Szczegóły
SG: Benedykt Mąkosa
2020-03-15
g. 11:00
004
2LK 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG: Grzegorz Lipczyński
2020-04-19
g. 11:00
005
2LK 8
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki IKTS BROŃ II Radom -:- Szczegóły
SG: Krystian Kilar
2020-04-19
g. 11:00
006
2LK 8
UKS NAPRZÓD Skórzec KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Magdalena Olszewska
2020-05-17
g. 11:00
007
2LK 9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
SG:
2020-05-17
g. 11:00
008
2LK 9
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2020-05-24
g. 11:00
009
2LK 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
SG: Sławomir Bor
2020-05-24
g. 11:00
010
2LK 10
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS NAPRZÓD Skórzec -:- Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski