Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. SPALONA MLECZARNIA Warszawa 12 24 107:17
2. KS Nadarzyn 12 18 81:62
3. KS SPÓJNIA II Warszawa 12 17 88:52
4. UKS RETURN Piaseczno 12 14 70:67
5. UKS ALFA Gostynin 13 13 79:79
6. KU AZS PW Warszawa 11 12 71:65

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Kozienice 12 13 75:65
2. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 12 13 80:69
3. KU AZS SGH Warszawa 11 8 54:74
4. KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 11 6 50:70
5. UKS LUPUS KABATY II Warszawa 12 4 47:92
6. BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 12 0 18:108

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:30
001
3LM 1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-10-08
g. 18:00
002
3LM 1
KS Nadarzyn KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
3LM 1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 16:00
004
3LM 1
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
3LM 1
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
3LM 1
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
3LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
3LM 2
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
009
3LM 2
UKS RETURN Piaseczno KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-10-20
g. 10:30
010
3LM 2
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-10-24
g. 18:30
011
3LM 2
KU AZS PW Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
3LM 2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:30
014
3LM 3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3LM 3
KTS Kozienice KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-30
g. 18:30
016
3LM 3
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3LM 3
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3LM 3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:30
019
3LM 4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
3LM 4
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
3LM 4
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2019-11-26
g. 17:00
022
3LM 4
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 17:00
023
3LM 4
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
024
3LM 4
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
025
3LM 5
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
3LM 5
KTS Kozienice KS Nadarzyn 6:8 Szczegóły
2019-12-14
g. 17:00
W: negatywna
027
3LM 5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
3LM 5
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
029
3LM 5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
3LM 5
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
3LM 6
KS SPÓJNIA II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
3LM 6
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
3LM 6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 14:00
034
3LM 6
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
035
3LM 6
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:30
036
3LM 6
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 12:00
037
3LM 7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
3LM 7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
3LM 7
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
3LM 7
KTS Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
3LM 7
KU AZS PW Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
3LM 7
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
043
3LM 8
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
044
3LM 8
KS Nadarzyn UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
3LM 8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
3LM 8
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
3LM 8
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
048
3LM 8
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
3LM 9
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
3LM 9
KU AZS PW Warszawa KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
3LM 9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
3LM 9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
3LM 9
UKS ALFA Gostynin SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 17:00
054
3LM 9
UKS RETURN Piaseczno KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
3LM 10
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
3LM 10
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
3LM 10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
3LM 10
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
3LM 10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:30
060
3LM 10
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
3LM 11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-02-01
g. 10:00
062
3LM 11
UKS RETURN Piaseczno KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
3LM 11
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
3LM 11
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
3LM 11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
066
3LM 11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2020-03-08
g. 15:00
001
3LM 12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 17:00
002
3LM 12
KS Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
003
3LM 12
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
3LM 12
KTS Kozienice BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
3LM 12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-03-29
g. 10:30
006
3LM 12
KU AZS SGH Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 17:00
007
3LM 13
UKS RETURN Piaseczno SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
3LM 13
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
009
3LM 13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
3LM 13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
3LM 13
KU AZS SGH Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 14:30
013
3LM 14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
3LM 14
KS Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 17:00
015
3LM 14
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
3LM 14
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
3LM 14
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
3LM 14
UKS LUPUS KABATY II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
3LM 15
KS SPÓJNIA II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
3LM 15
KU AZS PW Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
3LM 15
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
3LM 15
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
3LM 15
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
3LM 15
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
3LM 16
KS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
3LM 16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
3LM 16
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00
028
3LM 16
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
3LM 16
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
030
3LM 16
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły