Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS Łomna 6 11 48:23
2. KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 5 10 42:11
3. SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6 10 48:19
4. KS Wąsewo 5 8 36:20
5. UKS 14 Ursus 5 7 35:27
6. KU AZS PW II Warszawa 6 6 35:35
7. KS SPÓJNIA III Warszawa 7 6 44:45
8. GKS WKRA Sochocin 7 4 33:48
9. UKS Sanniki 6 4 28:44
10. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 6 3 21:48
11. TĘCZA II Budki Piaseckie 7 2 27:53
12. GUKS ORZEŁ II Siedlin 6 1 24:48

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
001
4LMA 1
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMA 1
TRANSLUK SRS Łomna KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMA 1
GUKS ORZEŁ II Siedlin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-10-01
g. 19:00
004
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMA 1
UKS Sanniki KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMA 1
GKS WKRA Sochocin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
4LMA 2
KS SPÓJNIA III Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2019-11-03
g. 12:00
008
4LMA 2
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
009
4LMA 2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
010
4LMA 2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMA 2
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMA 2
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
4LMA 3
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
4LMA 3
UKS 14 Ursus TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
4LMA 3
UKS Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMA 3
GKS WKRA Sochocin KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KU AZS PW II Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:30
019
4LMA 4
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2019-12-03
g. 18:30
020
4LMA 4
TRANSLUK SRS Łomna GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4LMA 4
KS Wąsewo UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMA 4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2019-11-11
g. 11:00
023
4LMA 4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9:1 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00
024
4LMA 4
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
025
4LMA 5
UKS Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
4LMA 5
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
028
4LMA 5
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
029
4LMA 5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 09:00
030
4LMA 5
KU AZS PW II Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMA 6
KS SPÓJNIA III Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMA 6
TRANSLUK SRS Łomna UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMA 6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00
034
4LMA 6
KS Wąsewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMA 6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
036
4LMA 6
UKS 14 Ursus KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
037
4LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
038
4LMA 7
GKS WKRA Sochocin TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
4LMA 7
UKS Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMA 7
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
4LMA 7
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
041
4LMA 7
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMA 8
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
4LMA 8
TRANSLUK SRS Łomna MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
4LMA 8
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS Sanniki -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMA 8
KS Wąsewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMA 8
UKS 14 Ursus SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMA 9
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMA 9
KU AZS PW II Warszawa TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
4LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
052
4LMA 9
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMA 9
UKS Sanniki UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMA 9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMA 10
KS SPÓJNIA III Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
4LMA 10
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMA 10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMA 10
UKS Sanniki GKS WKRA Sochocin -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMA 10
UKS 14 Ursus KS Wąsewo -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMA 11
KS Wąsewo KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMA 11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMA 11
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMA 11
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMA 11
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS Sanniki -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMA 11
GKS WKRA Sochocin UKS 14 Ursus -:- Szczegóły