Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 2 4 18:2
2. ULKS Kazanów 2 4 18:2
3. KS LIMA Pruszków 2 4 16:7
4. SKS 40 II Warszawa 2 4 16:10
5. TG SOKÓŁ Brwinów 2 2 10:10
6. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 2 2 10:12
7. LUKS Kowala 2 2 8:15
8. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 1 0 5:8
9. ISKRA Kotuń 2 0 9:16
10. STS Szydłowiec 1 0 1:9
11. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2 0 7:16
12. ULKS TENIS Węgrów 2 0 6:17

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
W: negatywna
001
4LMB 1
ULKS Kazanów LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 16:00
004
4LMB 1
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMB 1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
4LMB 2
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
4LMB 2
KS LIMA Pruszków ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
4LMB 2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMB 2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
013
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
4LMB 3
ULKS Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMB 3
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
4LMB 3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMB 3
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
019
4LMB 4
LUKS Kowala KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4LMB 4
KS LIMA Pruszków MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMB 4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4LMB 4
STS Szydłowiec UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
024
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
025
4LMB 5
MKS POGOŃ TREMET Siedlce LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
4LMB 5
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
029
4LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMB 6
LUKS Kowala ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMB 6
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
034
4LMB 6
KS LIMA Pruszków UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
036
4LMB 6
ULKS Kazanów STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
037
4LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
4LMB 7
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
4LMB 7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMB 8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMB 8
KTS II Kozienice MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMB 8
KS LIMA Pruszków STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMB 9
STS Szydłowiec LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
4LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
4LMB 9
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMB 9
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMB 10
KTS II Kozienice UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMB 10
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS Kazanów KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMB 11
KS LIMA Pruszków LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMB 11
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów -:- Szczegóły