Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 11:00
W: negatywna
001
4LMB 1
ULKS Kazanów LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
4LMB 1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
4LMB 1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 16:00
004
4LMB 1
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
4LMB 1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
4LMB 1
ISKRA Kotuń UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
4LMB 2
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
4LMB 2
KS LIMA Pruszków ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
4LMB 2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
010
4LMB 2
STS Szydłowiec MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
4LMB 2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
013
4LMB 3
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
4LMB 3
ULKS Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
4LMB 3
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
4LMB 3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
4LMB 3
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
4LMB 3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
019
4LMB 4
LUKS Kowala KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4LMB 4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
021
4LMB 4
KS LIMA Pruszków MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4LMB 4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4LMB 4
STS Szydłowiec UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
024
4LMB 4
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
025
4LMB 5
MKS POGOŃ TREMET Siedlce LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
4LMB 5
KTS II Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
027
4LMB 5
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
4LMB 5
ISKRA Kotuń KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
029
4LMB 5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
030
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
4LMB 6
LUKS Kowala ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
4LMB 6
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MKS POGOŃ TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
034
4LMB 6
KS LIMA Pruszków UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
4LMB 6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
036
4LMB 6
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2019-11-29
g. 17:45
037
4LMB 7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
4LMB 7
ISKRA Kotuń UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00
039
4LMB 7
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00
041
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
4LMB 7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
4LMB 8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
4LMB 8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
4LMB 8
KTS II Kozienice MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
4LMB 8
KS LIMA Pruszków STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
4LMB 8
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
4LMB 9
STS Szydłowiec LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
4LMB 9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
4LMB 9
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
4LMB 9
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
4LMB 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
4LMB 10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria STS Szydłowiec 1:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
4LMB 10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
4LMB 10
KTS II Kozienice UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
4LMB 10
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
4LMB 10
ULKS Kazanów KS LIMA Pruszków 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
4LMB 11
KS LIMA Pruszków LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
4LMB 11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
4LMB 11
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 0:10 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
4LMB 11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
4LMB 11
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
4LMB 12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
002
4LMB 12
LUKS Kowala KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
4LMB 12
STS Szydłowiec ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
4LMB 12
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
4LMB 12
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
4LMB 12
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ TREMET Siedlce 3:8 Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
007
4LMB 13
KTS II Kozienice LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
4LMB 13
STS Szydłowiec KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
4LMB 13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
4LMB 13
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
4LMB 13
TG SOKÓŁ Brwinów ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
4LMB 13
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
4LMB 14
STS Szydłowiec KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00
014
4LMB 14
KS LIMA Pruszków ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
4LMB 14
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
4LMB 14
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
4LMB 14
TG SOKÓŁ Brwinów MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
4LMB 14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
4LMB 15
ULKS Kazanów KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
4LMB 15
LUKS Kowala STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
4LMB 15
KS LIMA Pruszków UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
4LMB 15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
4LMB 15
ULKS TENIS Węgrów UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
4LMB 15
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
4LMB 16
KS LIMA Pruszków KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
4LMB 16
STS Szydłowiec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
4LMB 16
LUKS Kowala ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
4LMB 16
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
4LMB 16
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
030
4LMB 16
MKS POGOŃ TREMET Siedlce UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły