Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2019/2020

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2019-09-29
g. 14:00
001
5LMA 1
TRANSLUK SRS III Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
5LMA 1
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
003
5LMA 1
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
5LMA 1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
5LMA 2
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
5LMA 2
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
5LMA 2
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
5LMA 2
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
5LMA 3
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
5LMA 3
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
5LMA 3
UKS ALFA II Gostynin MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
5LMA 3
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
5LMA 4
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
5LMA 4
TRANSLUK SRS III Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
015
5LMA 4
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
016
5LMA 4
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-11-13
g. 19:00
017
5LMA 5
UKS ALFA II Gostynin UKS II Sanniki 10:0 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
018
5LMA 5
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00
019
5LMA 5
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5LMA 5
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00
021
5LMA 6
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
5LMA 6
TRANSLUK SRS III Łomna UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
023
5LMA 6
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
024
5LMA 6
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
5LMA 7
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
026
5LMA 7
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS III Łomna 6:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
5LMA 7
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:00
028
5LMA 7
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 0:10 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
029
5LMA 8
UKS II Sanniki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
5LMA 8
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
5LMA 8
TĘCZA III Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
5LMA 8
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
5LMA 9
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
5LMA 9
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
035
5LMA 9
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
5LMA 9
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
001
5LMA 10
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
5LMA 10
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
5LMA 10
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
5LMA 10
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 14:00
005
5LMA 11
TRANSLUK SRS III Łomna UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
5LMA 11
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 3:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
5LMA 11
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
5LMA 11
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
5LMA 12
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
5LMA 12
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
5LMA 12
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
5LMA 12
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
013
5LMA 13
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
014
5LMA 13
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
015
5LMA 13
UKS ALFA II Gostynin UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
5LMA 13
GKS FALA Nowy Duninów MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
5LMA 14
UKS II Sanniki UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
018
5LMA 14
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
019
5LMA 14
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
020
5LMA 14
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
021
5LMA 15
GKS FALA Nowy Duninów UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
5LMA 15
UKS ALFA II Gostynin TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
023
5LMA 15
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
024
5LMA 15
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
025
5LMA 16
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
026
5LMA 16
TRANSLUK SRS III Łomna GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
5LMA 16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
028
5LMA 16
UKS GROT Mała Wieś MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
029
5LMA 17
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
030
5LMA 17
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
031
5LMA 17
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
032
5LMA 17
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
033
5LMA 18
UKS II Sanniki UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 14:00
034
5LMA 18
TRANSLUK SRS III Łomna MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
035
5LMA 18
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
036
5LMA 18
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły